Суд проти 3еленськоrо щойно розпочався. Пряма трансляція. Дивuтись всім!

Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва 20 квітня розпочав розглядати позов про скасування реєстрації Володимира Зеленського кандидатом у президенти України.

Цей позов подав адвокат та спостерігач за виборами президента України в окрузі №221, що у Києві, від ГО “Українська асоціація акціонерів” Андрій Хилько, повідомляє він на своїй сторінці у Facebook.

Так, позов надійшов до суду 19 квітня, розглядатиме його колегія у складі Олени Ганечко, суддів Андрія Коротких та Ігоря Федотова.

Суть справи: про визнання порушення у підкупу виборців та скасування рішення ЦВК № 153 від 30.01.2019 року про реєстрацію кандидата Володимира Зеленського,
– йдеться у ньому.

Автор позову Хилько заявив у коментарі журналістам перед початком судового засідання, що подав за останні три тижні “понад 8 позовів”, пише “УП”.

Пряма трансляція:

У штабі кандидата кажуть, що все безпідставно

Головний юрист передвиборчого штабу Зеленського Вадим Галайчук заявив, що позов Хилька є провокацією, “не має жодної перспективи і є абсолютно безпідставним”.

Немає жодних правових підстав для подання даного позову і його задоволення, він не має ніяких перспектив,
– опублікував він свою заяву у Telegram-каналі команди кандидата.

Галайчук заявляє, що позивач Хилько “відомий поданням низки подібних “дивних” позовів, зокрема, про те, що зустріч Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном нібито була незаконною передвиборною агітацією”.

Джерело