СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ДВІЙНИКІВ DZIDZIO ВИПЛАТИТИ КРУГЛЕНЬКУ СУМУ ПРАВОВЛАСНИКУ ЗА ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

Загальна сума компенсації складає 398 тисячі 220 гривень з учасників гурту-порушника.

Гурт DZIDZIO продовжує судову тяганину зі своїм двійником, музичним колективом, який називає себе “Дзідзьофф”.

Так, колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Києва постановила залишити Рішення Дніпровського районного суду від 27 жовтня 2017 року без змін.

Суд зобов’язав учасників гурту-двійника DZIDZIO “Дзідзьофф” (“DZIDZ’OFF”) О. Турка, О. Даниліва, Ю. Василець сплатити чималу грошову компенсацію за порушення майнового авторського права на музичні твори.

“Згідно з чинним законодавством України, задовільнене прохання позивача ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ” про стягнення на свою користь із відповідачів Турка О.М., Даниліва О.П., Василець Ю.І., що позиціонують себе як музичний колектив “Дзідзьофф” (“DZIDZ’OFF”) компенсацію за порушення майнового авторського права на музичні твори, із кожного по 116 тисяч грн, а також судовий збір по 1 740 грн з кожного та витрати на проведення судової експертизи у розмірі по 15 тисяч грн (разом 132 740 грн з кожного)”, – йдеться у судовому рішенні.

гурт DZIDZIO у колишньому складі (Олег Турко зліва)
“Отримавши рішення, позивач, оскільки відповідачі не виконали добровільно це рішення, здійснює дії щодо примусового виконання рішення через Виконавчу службу. Це рішення прийняте у справі є тільки по одному з позовів, поданих до порушників, в процесі ще 5 судових позовів щодо порушення майнових авторських справ, які здійснили Турко О.М., Данилів О.П., та Василець Ю.І.” – коментує ситуацію юрист ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”, Олександр Погаєв.

Як сказали сайту ТСН.ua у прес-службі DZIDZIO, усі отримані кошти гурт передасть на благодійність.

“Всі кошти за рішенням ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”, що будуть стягнені з порушників, будуть спрямовані на благодійну допомогу хворим дітям”, – прокоментували у DZIDZIO.

Нагадаємо, що ця справа тягнеться ще з 2016 року. Тоді прес-служба гурту DZIDZIO заявила про заснування його колишнім учасником Олегом Турком колективу, який копіює образ Дзідзя та незаконно використовує у своїх виступах його твори. Відповідно до позиції представників лідера DZIDZIO Михайла Хоми, новостворений DZIDZ’OFF є “двійниками, які не мають свого пісенного репертуару та використовують образ DZIDZIO”.

Зауважимо, що вихід зі складу гурту DZIDZIO його гітариста Олега Турка (Лесика) ознаменувався гучним скандалом із матеріальним підтекстом.

 

Дерело