Світ Умовити Х*йло: Зеленський переконаний, що зможе досягти свого при особистій зустрічі з Путіним

Президент України Володимир Зеленський вважає, що домовитися про щось з головою РФ Володимиром Путіним можна лише при особистій зустрічі. В інтерв’ю акторові Станіславу Боклану в суботу, 31 серпня, президент прокоментував дві телефонні розмови з Путіним, зазначають Патріоти України.

«У нас немає ніяких відносин, я бачив рішення трибуналу [по полонених моряках]… Всі терміни пройшли, ми не можемо чекати. Щодня ми втрачаємо наших людей на фронті, втрачаємо наших дітей. Батьки цих дітей, вони ж не просто так пікетували, ми сиділи, говорили, що нам ніхто не поверне наших дітей. говорили, зателефонуйте, будь ласка, Путіну. для всіх це питання політичне, для мене – людське», — сказав Зеленський.

«Він говорив інформацію, якою він володіє, я говорив, що знаю я. І це була різна інформація про те, що відбувається на Донбасі. У нас була предметна розмова, тому що ми вирішили, в який термін і яким чином ми повинні повернути наших хлопців», — розповів президент.

За його словами, друга розмова з Путіним тривала близько півгодини. Вони говорили про повернення полонених і війну на Донбасі.

«Я розумію, що вирішувати всі питання — Крим, Донбас — це дуже складно. Тому я розумію, що треба робити кроками…» — зазначив він.

«Третій раз це буде наша особиста зустріч в Нормандському форматі. Він мені сказав, що раніше були такі відносини, що він не хотів цих зустрічей. Але я вважаю, що тільки дивлячись очі в очі в присутності нормандських лідерів можна щось вирішити і підписати», — додав Зеленський.