Свята Ніна. Ритуал очищення 27 січня

27 січня православна церква відзначає день пам’яті святої, а мільйони віруючих направляють до неї свої прохання про зцілення.

В г. настоящий бум! Студентка раскрыла схему заработка
Даний ритул допоможе очистити тіло від будь-яких енергетичних хвороб. Нерідко причина тої чи іншої недуги криється саме в енергетичному стані. Приміром, якщо людина часто піддається магічним атак, переживає і відчуває почуття тривоги, він втрачає свою енергетичну імунний захист і стає відкритим для будь-яких простудних захворювань.

Саме тому очищення енергополя прямим чином пов’язано з оздоровленням.

Для проведення ритуалу потрібно дочекатися півночі. Добре, якщо є можливість вийти на вулицю, але підійде і чисте, а краще відкрите навстіж вікно.

Потрібно взяти чашу наповнити водою до країв, поставити під місячне світло, і сказати:

«Свята Ніна, рівна апостолам – заряди се воду, на здоров’я, на очищення, на божественній зцілення. Щоб енергія в мені була благодатна, очистилася від усього хибного. Так буде так!»

Через два-три години вода досить зарядиться божественною енергією для продовження ритуалу.

Обхопіть чашу руками і дивіться у воду. Постарайтеся очистити голову від сторонніх думок. Ви відчуєте потік енергії від чаші до рук, відкрийтесь йому, дозвольте наситити вас з голови до ніг. Потім опустіть руки у воду і скажіть:

«Місяць сестриця, іспей водиці, світлом даруй, все погане забери».

Намочіть місячної водою по черзі сім головних чакр: тім’я, лоб, горло, груди, живіт, лобок і куприк, промовляючи змова:

«Місяць на небі, як цариця на троні, світлом очищує обмий мене, мудрістю наділи. Та на благо!»

джерело