Сильні молитви про прощення гріхів та тих, хто нас образив, які слід прочитати саме сьогодні

Також не варто прощати, якщо зараз ви цього зробити не можете!

Сексолог: “Секс будет длится 2-3 часа, если дать мужу …
У Прощену неділю необхідно сходити до церкви на службу, сьогодні щиро читають молитви про прощення гріхів . Тексти молитви, які читають в Прощену неділю, дивіться нижче: передає Ukr.Media.

Молитва про прощення гріхів

Милостивий Бог, прости,

І гріхи мені відпусти,

Як і я прощаю людям,

Так і мені прощення буде

Дай мені, Боже, доброти,

Щоб я була такою, як Ти.

Допоможи мені всіх прощати,

Всі закони виконувати.

Молитва за тих, хто нас образив

Помилуй, Господи, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють мене і ображають! Нічого злого не сотвори з ними за недостойного раба Свого, але за висловом милосердя, і з безмірною милістю, ні в цьому житті, ні в майбутньому столітті та не понесуть зла за мене, грішного! Освяти їх милістю Своєю і освіти благодаттю Своєю, Всеблагий, тому що перед усіма благословенний Ти на віки віків. Амінь.

Молитва в Прощену неділю про дарування духу всепрощення

Спаситель, навчи мене пробачити від щирого серця всіх, хто мене образив. Я знаю, що не маю права на помилування, що не можу стати перед Тобою з почуттями ворожнечі, яка криється в моїй душі. Зачерствіло моє серце! Немає в мені любові! Допоможи мені, Господи! Молю Тебе, навчи мене пробачити ображаючих мене, як Сам Ти Бог мій, на хресті пробачив ворогів Твоїх! Амінь.

Просити вибачення потрібно від усього серця, а не просто так. Якщо ви не можете попросити вибачення (якщо вам дуже важко і зробити це щиро не вийде), не просіть, але гарненько обміркуйте свою неприязнь або ненависть і спробуйте зрозуміти, чому таке сталося у вашому житті.
джерело