Син потерпілого в ДТП з кортежем президента розповів про дзвінки з адміністрації Порошенка

Син Василя Мисника, який потрапив під колеса президентського кортежу, розповів про дзвінки з Адміністрації Петра Порошенка, передає Корупція.Інфо

Як повідомляє портал Рoliteka, чоловікові регулярно телефонують з Банкової і пропонують допомогу. “Ну як допомагають? Принамні висловлюють готовність допомогти… Хоча поки ніяка допомога не потрібна. Ліки коштують до 100 грн. Не будеш же з таким звертатися. Не відомо, чи оплатять операцію, але обіцяли допомогти”, – зазначив він.

Мисник додав, що у батька посттравматичні явища і множинні переломи ноги. “Переламали всі кістки, що формують коліно. Він у свідомості, розмовляє з близькими. Лікарі кажуть, що через тиждень-півтора посттравматичні явища повинні пройти, і ми готуємося потім до операції на нозі”, – розповів син.

Популярне: Водій маршрутки зачинив 4 річну дівчинку у салоні і не відпускав до матері, аж поки…

Нагадаємо, раніше писали про те, що 6 березня в Києві на перетині вулиць Шовковична та Інститутська сталася аварія: президентський кортеж збив пенсіонера. За фактом дорожньо-транспортної пригоди правоохоронці порушили кримінальну справу. Потерпілий пенсіонер зробив заяву, визнавши, що аварія сталася з його вини, оскільки він порушив правила дорожнього руху.

В адміністрації президента прокоментували ДТП за участю кортежу Петра Порошенка. Зокрема, прес-секретар глави держави Святослав Цеголко підтвердив: потерпілому надали всю необхідну медичну допомогу. “Незалежно від сигналу регулятора, мова йде про літню людину. Президент шкодує через ДТП з поліцейським автомобілем і вже доручив надати потерпілому всю необхідну допомогу”, – підкреслив він у своєму Facebook.

Тим часом експерт, проаналізувавши ситуацію, пояснив, хто насправді винен у аварії. А в соціальних мережах в цей час вже встигли розтрубити про смерть потерпілого пенсіонера. Про це повідомила відомий перформар і педагог в TanzLaboratorium CompanyЛаріса Венедиктова на своїй сторінці в Facebook.

София Милевская