Сина відомого українського депутата побили до наnівsмерті в Буковелі (кадри)

Сина депутата Володимира Селянського побuли, коли він відпочивав на відомому лижному курорті в Карпатах Буковель. Олександр Селянський отримав травмu голови. Про це депутат написав на своїй сторінці в Facebook.

Олександра Селянського сильно побuли. Батько в своєму пості в Facebook розповів, що у сина не тільки забій м’яких тканин голови і набряк тканин навколо ока, але і поріз за вухом, зламаний ніс. Також лікарі підозрюють наявність тріщини щелепи і забої потиличної частини.

Депутат розповів, що його син зі своєю дівчиною та друзями був у нічному клубі «Бука». Біля барної стійки почалася бійка. Олександр покликав охорону, щоб розняли забіяк і навіть сам допомагав розбороняти. Після цього охорона вивела молодиків на вулицю, а Олександр залишився в клубі.

Пізніше з’ясувалося, що охорона не пускає друзів Олександра, щоб розібратися в ситуації він вийшов до ресепшені і запитав у охорони, чи можуть молоді люди зайти. Після цього його почали бити. Один з сек’юріті вдарив Олександра кулаком в обличчя, потім взяли за голову і вдарили коліном прямо в ніс, довго били ногами по голові. Після події знайти нападників охоронців не вдалося, так як там вже знаходилися зовсім інші люди.

Джерело