Табу: що не можна говорити навіть близьким друзям

Мудро зберігати свої таємниці, але нерозумно чекати, що їх збереже хтось інший. Ці теми мають стати табу для обговорення навіть з найближчими друзями.

Попереджаємо: ви маєте право зберігати мовчання, все, що ви скажете, буде використано проти вас.

Сварки з рідними

реклама

Виносячи сміття з хати, можна лише на мить відчути полегшення, і вже з наступної секунди ви пошкодуєте про свої слова. Адже ближче родичів нікого не буде, і рано чи пізно примирення відбудеться. Неприємний осад від того, що зганьбили сім’ю перед чужими, буде переслідувати ще довго, так що краще зберегти причини конфлікту в таємниці.

Невдачі дитини

Батьки, які скаржаться на своїх дітей, виглядають безглуздо, адже не хто інший, як вони самі, виховали таких телепнів. Не поспішайте розповідати подрузі, як втомилися оплачувати комуналку за свого дорослого сина або те, як дочка ніяк не може вийти заміж. Видаючи цю проблему подрузі, пам’ятайте, що переказ почують всі члени в чужій сім’ї, і навіть кіт.

Кількість статевих партнерів

Якщо велелюбних чоловіків гордо називають альфа-самцями, підкорювачами, то дівчина в кращому випадку «блудлива кішка», і це саме пристойне з усіх прізвиськНавіть у колі подруг можна уславитися нерозбірливою дурепой, до якої будуть ставитися зверхньо. Якщо вже і хочеться поговорити на цю тему, то краще не вдаватися в деталі і не розкривати всі карти.

Фантазії партнера в ліжку

Самою інтимною стороною людину можна назвати його сексуальні фантазії. Люди рідко зізнаються один одному, про що вони потайки мріють, адже майже 100 % це щось дуже непристойне. Разбазікавши подругам делікатну таємницю партнера, ви зрадите його довіру, виставивши на посміховиськоПогодьтеся, не дуже хотілося б опинитися на його місці і зустрічати глузливі погляди друзів.

Якщо хтось комусь зрадив

Конфлікт з свекрухою

реклама

Боротьба за увагу чоловіка неминуча, це конфлікт довжиною в життя. Навіть найідеальніша свекруха коли-небудь не втримається і доведе до сказу свою невістку тільки однією своєю присутністю. Угамуйте свій запал, адже все-таки саме ця жінка подарувала світові вашого чудового чоловіка. Якщо ж мова йде про реальні сварки, то тут стороння людина навряд чи допоможе, адже кожна сім’я — темний лісКраще делікатно обговорити це питання з чоловіком і розібратися в ситуації разом.

Недоліки і фізичні відхилення партнера

Коли поєднуєш з людиною долю, то приймаєш його разом з усіма перевагами і недоліками. Прийняти — значить стати на бік партнера, увійти в його становище. А видавати комусь інформацію про його проблеми зі здоров’ям, фізіологічні особливості або шкідливі звички — значить дати зброю в руки того, хто направить її проти васВийде, що це не він такий дурень, а ви дурна, що з ним живете й терпите всі ці недоліки.

Фінансові помилки

Втрата грошей — це, мабуть, найболючіший, але і самий безцінний досвід. Розповівши подрузі про те, як ви попалися на гачок фінансової піраміди або прогоріли з обміном валюти, ви розпишетеся у власній фінансової неспроможностіЦя історія піде в маси, і у колі друзів вас будуть вважати недалекою людиною, якій краще гроші в борг не давати.

Спільні сімейні таємниці

Якщо гарненько пошукати, то в кожному роду можна знайти непутящого родича з девіантною поведінкоюЦе, звичайно, буде дуже цікава історія, як ваш троюрідний брат підсів на наркотики, але пам’ятайте, що саме завдяки вам на нього повісять ярлик на все життя.

Дружба теж має термін придатності, і рано чи пізно відносини можуть, якщо не зіпсутися, то просто зійти нанівець. Розкривши одного разу комусь душу, можна сильно пошкодувати про це в майбутньому, тому не поспішайте ділитися таємницями.

  • Є одна хитрість, яка здорово допомагає тримати рот закритимУ кожного з нас є такий собі цензор, людина, поруч з якою ніколи не будеш ляпати дурниці — це може бути мама, чоловік або бос. Наступного разу, коли захочеться поскаржитися подружці, просто уявіть, що ваш цензор поруч і все чує. Якщо при ньому ви б так не сказали — це знак, прислухайтеся.

 

джерело