«Такого не було ні при одному президенті»: астролоr розповів, чого насnравді очікувати від Зеленськоrо

Астролог Владлен Маєвський розповів, чого чекати від нового президента і якою буде епоха правління Володимира Зеленського.   Джерело

«У Зеленського ретроградний Меркурій знаходиться в 10-му будинку. Це говорить про те, що людина буде не просто успішна в роботі, а зможе побудувати блискучу кар’єру. У нього від народження закладені чудові організаторські здібності. Взагалі, судячи з того, чим займався Володимир Олександрович, створюється враження, ніби він знав, яка саме діяльність принесе йому найбільший успіх », – розповів астролог.

За його словами, в 2019 році видно стрімкий зліт Володимира Зеленського. Багато хто чекає його поразки, але не дочекаються. Також астролог зазначив, що Володимир Зеленський зробить те, чого від нього навіть і не чекають.

«У Зеленського дуже цікава особистість. За датою народження Сонце в знаку Водолія наділяє його феноменальною удачею. Він фактично король шахівниці. Він народжений вже з вдалою долею. Питання його верховенства був лише питанням часу. А Місяць у знаку Лева наділяє його прагненням до влади і здатністю з цією владою впоратися », – зазначив Владлен Маєвський.

Астролог додав, що всім потрібно чекати з його боку вирішення конфлікту з Росією. Агресія до кінця 2019 року більше не нависне над нашою країною. Видно повільний, але чіткий підйом. Економіка вирівняється, а фінансові надходження збільшаться.

«Для України під час правління Володимира Зеленського настане пора змін. Це видно неозброєним оком. Перший час буде здаватися, що новий президент допускає помилки і, можливо навіть, зраджує Україну. Однак не варто обманюватися першим враженням. Хитрість і спритність Володимира Олександровича гідна поваги. Після невеликого падіння почнеться стабільний підйом », – зазначив астролог.

За його словами, стара влада зникне. Можна навіть сказати, що почнеться епоха Зеленського. А за 5 років правління він доб’ється такого успіху і збагачення для себе і країни, якого не було ще ні в одного президента.