“ТАКОЇ ГОСТРОЇ КОНКУРЕНЦІЇ ЩЕ НЕ БУЛО”. ПОРОШЕНКО ВІДРЕАГУВАВ НА ДАНІ ГОЛОСУВАННЯ

Гарант чекає на другий тур голосування.

Президент України Петро Порошенко відреагував на завершення

Виборчі дільниці в Україні зачинились
голосування у першому турі виборів в Україні.

За його словами, такої гострої конкуренції, як під час цієї кампанії 2019 року, на жодних президентських виборах в Україні ще не було. Він подякував усім, хто віддав свій голос, не залежно від того, якого кандидата вони обрали.

Читайте також: “Екзит-полів багато, переможець – один”. Зеленський відреагував на перші дані опитувань

“Вільні й демократичні вибори – тест на нашу європейськість, на нашу відповідність європейській політичній культурі, цивілізаційним стандартам Європейського Союзу. І я переконаний в тому, що цей іспит Україна сьогодні склала успішно. І підтвердить це 21 квітня», – йдеться у його повідомленні в Twitter.

Також чинний український гарант наголосив, що із РФ доведеться вести переговори, і представляти країну-окупанта будуть не російські коміки, а президент РФ Володимир Путін.

“Так, і з Росією так чи інакше за великим столом з нашими європейськими та американськими партнерами прийдеться говорити. Але представлятиме її не Максим Галкін чи Євгеній Петросян, а, так, щоб ви знали про всяк випадок, Володимир Путін”, – додав він.

Як повідомлялося раніше, в Україні завершилося голосування на першому турі виборів президента України. За даними “Національного екзит-полу 2019” станом на 18:00 у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%. Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%. Юлія Тимошенко стала третьою – 14,2%.

В результатах

Екзит-пол ТСН: Зеленський впевнено перемагає у першому турі виборів президента України
екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці –  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко – 14%.

джерело