Таким президента ще не бачили! Сьогодні Володимир Зеленський влаштував небувалий рознос чиновникам. “Як можна два роки …” ВІДЕО

ПрезидентВолодимир Зеленськийвлаштував чиновникам в Черкасах рознос за недобудований аеропорт

31 липня глава держави прибув з робочим візитом до Черкас. У соцмережіFacebookз’явився відеозапис його перепалки з директором підприємства, який не зміг дати йому чіткої відповіді.

Під час поїздки Володимир Зеленський перевірив роботи реконструкції черкаського аеропорту. Там продовжують будувати злітно-посадкову смугу і термінал. До президента пропустили тільки журналістів і посадових осіб за списком, що пройшли перевірку на металодетекторі.

На початку візиту гарант запитав у директора КП “Черкаський аеропорт” Івана Далібожака, коли об’єкт зможе приймати перші борту і пасажирів. Під час презентації планових заходів президент поцікавився, коли очікується закінчення робіт: “Я перепрошую, так коли добудують аеропорт?”. Йому відповіли, що на реконструкцію необхідно витратити ще два роки і 750 мільйонів гривень. В цілому на нього планують спустити 128 мільйонів.

“А техніка сьогодні з’явилася або була? Дуже багато областей, де техніка з’являється в день мого виїзду”, – запитав він також у місцевих журналістів.

Через кілька хвилин Володимир Зеленський знову вернуся до цієї теми. Він засумнівався, що роботи займають так багато часу: “Питання було до вас тільки один у мене – скільки потрібно часу, щоб побудувати термінал … Два роки? Як можна два роки будувати термінал?”. Іван Далібожака зізнався, що все є в проекті, але він не може назвати цифри. Директор спробував викликати людини з профільного департаменту, але такого поруч не виявилося.

“Ви зверталися до бізнесу, великих підприємств області, щоб вони допомогли з фінансуванням?” – поцікавився Володимир Зеленський у чиновників. Тут в розмову вмеш заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук. За його словами, переговори з бізнесменами вже ведуться, але вони очікують формування нового уряду. “Ми хочемо, щоб в Черкасах був аеропорт”, – підкреслив Володимир Зеленський.Джерело