Тарифи зросли: франківці платитимуть за кубометр газу майже 10 гривень

Ціна природного газу для клієнтів ТОВ “Івано-Франківськгаз” у у січні 2021 року становитиме 9,887518 грн/м³ з урахуванням ПДВ. У переводі на енергоодиниці становитиме 0,9394978 грн/кВт*год. 

Про це повідомили на сторінці “Івано-Франківськгаззбуту” в соцмережі.

За словами газовиків, подорожчання пов’язане зі зростанням ціни на газ у світі. Втім, залишається незрозумілим, чому населенню не продають газ, закуплений влітку по 3-4 гривні.

“Після нетривалої стабільності в цінах, в останні тижні газ на європейському континенті знову почав різко дорожчати. За останній місяць його вартість зросла більш як на чверть. Так, на європейському хабі TTF з 25 листопада по 24 грудня ціна зросла на 25,7%, а на хабі NCG на 26,8%”, – пишуть в “Івано-Франківськгаззбуті”

Франківці у соцмережі вкрай негативно відреагували на новини про чергове зростання тарифів. Під публікацією – вже сотні обурених коментарів людей.

“Бажаю ТОВ”Івано-Франківськгаззбут”, щоб ви збанкрутували, якщо не можете нажертись. І не думайте, ніби вам все минеться безслідно! Вам недовго залишилось грабувати людей, запроданці!”, – пише Ярослав Царук.