«Тебе виключено!» — 23-річний «слуга народу» загримів у скандал через українську мову (відео)

Майбутнього народного депутата від президентської партії «Слуга народу»Святослава Юраша виключили з об’єднання кінематографістів Вавуlon’13 через його позицію щодо української мови.

Про це повідомляється на сторінці руху в Facebook.

«Останнім часом майбутній народний депутат від партії «Слуга народу» Святослав Юраш публічно допускає одіозну риторику щодо мовного закону України і реформ МОЗ України, яка категорично не співпадає з поглядами і цілями Вавуlon’13. Оскільки рух має горизонтальну структуру, в ньому немає органу, який ухвалював би рішення про членство, як немає і формального членства, більшістю голосів учасників об’єднання Святослав Юраш був виключений із ком’юніті», – сказано в повідомленні.

«Поширена інформація про те що Святослав Юраш є засновником руху кінодокументалістів Вавуlon’13, не відповідає дійсності», – підкреслили в спільноті. Так, рух був заснований 30 листопада 2013 року, а кандидат у депутати від «Слуги народу» приєднався до нього лише 24 червня 2014 року.

На додаток до посту учасники Вавуlonь13 опублікували також скандальний уривок програми Vox populi, в якому Юраш висловився про закон про українську мову, назвавши його «батогом», який може нашкодити українізації. Саме це відео викликало обурення у його колег.

Джерело