Тепер про це дізнається весь світ! Пoлякu пpocтo втрaтuлu дaр мoвu: Російські спецслужби знuщuлu президента і ось ЦЕ поклали в нього (ВІДЕО, 18+)

У труні президента Польщі Леха Качинського, який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом, виявили фрагменти тіл ще двох людей. Про це в коментарі  Interia повідомив заступник голови польської генпрокуратури Марек Пасьонек. передає  Резонанс .

Крім того, в ході ексгумації було зафіксовано два випадки заміни тел. Ще в дев’яти випадках в гробах виявили фрагменти тіл інших жертв Смоленської трагедії.

Заступник генпрокурора Польщі підкреслив, що в даний час слідство має всі дані причетності до цього злочину російських медиків у зв’язку з похованням останків жертв трагедії в різних трунах.

Така ж ситуація практично у всіх гробах жертв кривавого теракту російських спецслужб. У всіх гробах перебувають останки ще кількох людей !!!!

Ексгумація останків жертви Смоленської катастрофи генерала Влодзімежа Протасінского підтвердила наявність в його труні частин тіл ще чотирьох осіб.

Як передає  Укрінформ , про це пише Rzeczpospolita.

Видання уточнює, що інформацію про це підтвердила дочка генерала, колишнього командувача військами спецоперацій.

Крім того, польські ЗМІ повідомили про наявність фрагментів восьми тел в труні іншого генерала – Кшиштофа Квятковського.

Зокрема, вдова генерала Квятковського повідомила, що утримається поки від повторного поховання чоловіка, оскільки в інших трунах можуть бути фрагменти тіла її чоловіка.

Вона також зауважила, що в труні її чоловіка виявлено фрагменти тіл людей, які раніше вже були ексгумовані.

Біологічний матеріал жертв катастрофи буде відправлений в кілька міжнародних лабораторій, зокрема в Італію і Північну Ірландію, де вони будуть перевірятися на предмет наявності вибухових речовин.ЧИТАЙТЕ:

Раніше вже повідомлялося, що в декількох тілах убитих під час смоленського теракту були знайдені осколки, що дало право говорити польським експертам про теракт влаштованому російськими спецслужбами.

Дружина одного з генералів убитого під смоленському каже:

«Це російські вбили мого чоловіка і нашого Президента! Вони спеціально поховали з моїм чоловіком ще кілька тіл, щоб все заплутати і не дати можливість ідентифікувати осколки … Але у нас є вже докази, найближчим часом Путін за все відповість »- цитує дружину Генерала видання Rzeczpospolita

Джерело