Тepмін0вo! Пpямo зapaз в Києві під АП відбyвається щось незpoзуміле! Люди мacoво сходяться до Банкової (ВІДЕО, ФОТО)

«Дякую, Петре!»: акція подяки Петру Порошенку за роботу на посаді глави держави Цензор.НЕТ

Трогательный момент. По-моему, впервые в нашей истории митинг-благодарность. Меняемся на глазах.

“Дякую, Петре!”: акція подяки Петру Порошенку за роботу на посаді глави держави

Це перший випадок в історії незалежної України. Петро Порошенко привітав Володимира Зеленського із перемогою на виборах.
Він заявив, що це перший випадок в історії України, коли опонент вітає переможця з перемогою на виборах президента.

«Результати екзит-полів очевидні, і вони дають підстави зараз подзвонити моєму опоненту і привітати його. Зробити це. Це вперше в практиці, але зробити це так, як прийнято в цивілізованих європейських демократичних країнах. Сьогодні 21 квітня, а я завжди маю пам’ятати, що завтра, 22 квітня, нам треба об’єднатися і боронити Україну», — сказав він.

«Між офіційним оголошенням результатів виборів та інавгурацією я готовий без жодних обмежень витрачати час для введення нового президента в курс усіх справ у щонайменших деталях. Готовий передати йому всю мережу міжнародної підтримки України, яку ми так дбайливо вибудовували роками.

От де є реальна сітка, а не там, де нас безпідставно звинувачували опоненти. Новий Президент матиме сильну опозицію, і країна від цього тільки виграє. Особисто я і вся моя команда готові підставити плече новому Президенту в усіх його рішеннях, які відповідатимуть національним інтересам України і наближатимуть нас до Євросоюзу та НАТО», — заявив Петро Порошенко.

Джерело