Тepмiнoвa новина: Зeлeнcькuй взяв зa гopлo українського топ олігарха. Деталі…

Президент України Володимир Зеленський взявся на олігарха і найближчого поплічника Порошенко Юрія Косюка.
Того самого Косюка, який просто взяв і підняв ціну на курятину в Україні рівно в 5 разів і при цьому отримував від держави мільярди гривень дотацій.Член угруповання БПП Юрій Косюк використовував всю повноту влади Порошенко, щоб стати як головний герой фільму «Великий Гетсбі».Він навіть замок побудував собі як у Гетсбі на 20.000 квадратних метрів і сотні кімнат:Але тут прийшов Зеленський і все пропало З приходом президента Зеленського слідчі органи України всерйоз зайнялися оточенням екс-президента Петра Порошенка. Юрист Андрій Портнов регулярно повідомляє про відкриття нових кримінальних справ щодо розкрадання скарбниці проти самого Порошенка і близьких йому людей. Згустилися хмари і над «курячим» мільярдером Юрієм Косюк.<Бізнесмен  Юрій Косюк , який займає восьме місце в рейтингу найбагатших українців, є засновником і мажоритарним акціонером «Миронівського хлібопродукту» (МХП) – найбільшого виробника курятини Україні.Продукція МХП в Україні і в світі представлена ​​торговими марками «Наша Ряба», «Бащинський», «Легко!», «Наша Ряба апетітная», Qualiko, Ukrainian Chicken та іншими. Холдинг фактично є монополістом, тому що займає близько 95% українського ринку курятини.МХП займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині.Секрет успіху КосюкаУспіх Юрія Косюка і МХП має потужну політичну складову. При владі помаранчевої чуми він забезпечував собі лояльність держави через своїх агентів в органах держуправління – уряді і в парламенті.Почалося це ще з часів президента  Віктора Ющенка , з чиїх рук він навіть отримав звання Герой України. Ну а старий бізнес-партнер Косюка по «Миронівському хлібопродукту»  Ігор Тарасюк  в 2005-2010 рр. був беззмінним головою Держуправсправами (в народі лагідно іменованому ДУСя), тобто ющенківським «завгоспом».До того ж один Косюка  Юрій Мельник  весь цей час керував Міністерством аграрної політики, ставши справжнім рекордсменом. Спочатку він увійшов до Кабміну  Юрія Єханурова , будучи членом Української народної партії (осколок Руху на чолі з  Юрієм Костенком ), потім залишився в уряді  Віктора Януковича , але за квотою КПУ, діставшись, врешті-решт, у спадок прем’єру  Юлії Тимошенко  вже як представник « нашої України ». Тобто прем’єрські ротації абсолютно не відбивалися на стабільному бізнесі «Нашої Ряби» та лобіюванні її інтересів на державному рівні.<

Але тільки при Порошенко Косюк досяг небувалих висот . У 2014 році «курячий король» вперше потрапив до списку найбагатших людей світу за версією Forbes і зайняв там +1638 місце. Його статки оцінили в $ 1,1 млрд. У 2018 році власник МХП виявився вже на тисячі п’ятсот шістьдесят-один місці зі статком $ 1,5 млрд.

І це не дивно, адже Юрій Косюк – один  Петра Порошенка . Як давній його соратник, з обранням Порошенко президентом, аграрний мільярдер відразу ж опинився на Банковій у якості першого заступника глави Адміністрації президента. Але пропрацював там недовго. Зате саме в 2014 році, тобто під час його каденції, «Миронівському хлібопродукту» відшкодували ПДВ на рекордну суму в 1,6 млрд гривень (4,1 млрд руб.).

Для порівняння, за весь 2013 рік, коли в країні не було війни, зате була відносна економічна стабільність, цьому ж підприємству було відшкодовано 0,7 млрд гривень (1,8 млрд руб.).

Президент України Володимир Зеленський впевнений, що мільярди гривень дотацій і політичний дах дали можливість Косюку захопити ринок України.

Зараз олігарх в паніці намагається домовиться, але на щастя вже не з ким домовлятися.

За злочини проти України і української економіки, за корупцію і участь у злочинному угрупованні Косюку загрожує до 10 років в’язниці.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна зобов’язана знати правду!

ELISE JOURNAL