Тераkт в метро Харкова: перші подробиці (відео)

Служба безпеки України повідомила про те, що в Харківському метрополітені готувався теракт, метою якого були масове вбuвsтво за допомогою вuбуху для дестабілізація становища на території України перед президентськими виборами 31 березня. Про це в п’ятницю, 22 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на офіційну сторінку СБУ в Facebook.

“Представники спецслужб РФ передали виконавцеві вuбуховuй пристрій потужністю 600 грамів тротилу, який приводився в дію телефонним дзвінком. Вони також надали інструкцію для проведення підготовчих заходів і виплатили $ 15 000 за виконання злочину”, – заявили в Службі безпеки України.

Замовником тераkту в метро Харкова є спецслужби Р0сії, які завербували українця, який проживає в Харкові. Харків’янин купив цвяхи, шурупи, болти і гайки, якими планував начинити вuбухівку для посилення її дії і збільшення кількості потерпілuх.

Вибухівку харків’янин залишив у схованці, який був виявлений поліцейськими. Фахівці СБУ вилучили б0мбу зі схованки і замінили її на муляж, завдяки чому вдалося уникнути тераkту.

Мінер був затриманий при спробі закласти бомбу на станції метро “Індустріальна”.

Джерело