Термінове ранкове звернення до Зеленського. Україна на межі cтpaшнoгo повстання. Що сталося в ночі?

Українці в сказі! Дияволи Майдану продовжують вбивати і тероризувати Україну заради крові, наживи, влади і неймовірною жадоби грошей повідомляє Ej

Дияволи Майдану тероризують не тільки Україну, вони вбивати не тільки простих хлопців і дівчат, вони тероризують навіть владу!

Бойовики Пашинського по звірячому вбили і закопали живцем молодого 24 річного хлопчика. Пашинський вважає його ворогом …

Українці звернулися до Зеленському, або держава ізолювала кривавих маніяків, або почнуться суди Лінча над ними …

Тепер не залишається сумнівів, що жорстокий маніяк Пашинський причетний до масового винищення молоді та простих людей на Майдані незалежності.

У 2014 році учасники протесту прямо вказували на те, що маніяк Пашинський поставляв арсенали зброї невідомим в балаклавах.

У мережі навіть було відео про це:

class=”iframe-wrapper extendsBeyondTextColumn”>

Адвокати волали від безсилля, що Пашинський особисто роздавав снайперські гвинтівки тим, хто пізніше розстрілював і поліцію та протестувальників у:

class=”iframe-wrapper extendsBeyondTextColumn”>

5 років ми мовчали, а маніяк продовжує вбивати!

Всора був знайдений звірячому покалічений і вбитий ворог Пашинського, молодий хлопчина з провінції. Абсолютно все вказує на те, що молодого хлопця вбили бойовики Пашинського:

У Житомирській області знайшли мертвим «Француза», який допомагав конкурентам Пашинського

Відомий юрист Андрій Портнов написав повідомлення на своїй сторінці в  facebook , що в Житомирській області знайшли мертвим «Француза», який допомагав конкурентам Пашинського.

«ХЛОПЕЦЬ, ЯКИЙ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ БОРОВСЯ З ПАШИНСЬКИМ ЗНАЙДЕНИЙ МЕРТВИМ. ДРУЗІ, Я НІЧОГО НЕ ХОЧУ ЦИМ СКАЗАТИ, АЛЕ МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВИННІ ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЗБІРНИЙ ОБРАЗ ФІГУРАНТА. ВІН ВЕСЬ ЧАС ФІГУРУЄ ТАМ, ДЕ СМЕРТЬ І НАСИЛЬСТВО », – ПАПІСАВ ПОРТНОВ.

За словами Портнова, не варто нагадувати про його причетність до масових вбивств на Майдані, розкрадання озброєнь, поставки в армію бракованих боєкомплектів і стрілянини в київського перехожого.

«У КОЖНОМУ З ЦИХ ЕПІЗОДІВ – РИЗИК ЛЮДЬМИ, ПОВЕРХОВЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ АБО ПРЯМИЙ УМИСЕЛ НА НАСИЛЬСТВО ЗАМІСТЬ НАЖИВИ. НОВІ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПОВИННІ СКРУПУЛЬОЗНО ВИВЧИТИ ЦЮ ТЕМНУ ІСТОРІЮ. ЦЕ ЧИКАТИЛО ВЖЕ ДАВНО ПРОСИТЬСЯ В ТЮРМУ », – ПІДСУМУВАВ ЮРИСТ.

Більшість українців вже коментують повідомлення в соціальній мережі Facebook.

«Версія про причетність Пашинського однозначно повинна бути однією з основних. Цілком можливо, що стався ексцес виконавця »,« Просто відчувають повну безкарність »,« Хотілося б вірити в торжество справедливості, але Луценко з Аваковим повністю звільнили систему від професіоналів »,« З особливою жорстокістю вбили. Це жахливо! », – пишуть українці.

Рік тому Пашинський вистрілив в людину, тоді йому теж все зійшло з рук.

Два місяці тому було доведено, що Пашинський зі своїм 25 річним сином грабували Укроборонпром і вивозили гроші в ОАЕ.

Місяць тому родичі вбитого Тимчука публічно заявили, що до смерті нещасного причетний Пашинський !

Скільки ще потрібно терпіти? Скільки часу дияволи Майдану будуть тероризувати нашу з вами країну?

Скільки?