Тeрмiнoвe вeчiрнє звeрнeння нaцioнaлiстiв до Порошенка: «Якщо Зеленський не зробить цього, ми зробимо самі»

Націоналісти звернулися до підозрюваного Порошенко і пообіцяли довести справу до кінця.

Колишні учасники полку «Азов», Олег Толмачов, Дмитро Кухарчук і Микита Макєєв, заявили, що мають намір домагатися тюремного ув’язнення для Петра Порошенка за розкрадання в державному концерні «Укроборонпром».

Про це близько години тому  повідомив  в Фейсбуці нардеп Олександр Онищенко.

Толмачов сказав, що вони «доведуть свою справу до кінця», і Порошенко «буде сидіти за злочини проти нації, проти армії і проти України».

У свою чергу Кухарчук додав, що якщо Зеленський не доб’ється в’язниці для Порошенка, то саме вони зроблять це.

Макєєв же зазначив, що Порошенко повинен відповісти за кожен неякісний патрон і за кожну браковану річ, поставлену української армії.

Відзначимо, що сьогодні відбувся допит підозрюваного Порошенко.

Він прийшов на допит зі своїми дітьми і компанією молодих студентів, щоб його не побили націоналісти.

У соціальних мережах відзначають, що Порошенко в буквальному сенсі ховався як пацюк за спиною дітей, щоб його не дістали націоналісти і прості українці, які перебували в люті.

Він притяг своїх дітей і наказав їм стояти на спеці з плакатами «Порошенко наш Президент».

Цей факт наочно показує, яка ж щур ховалася за спиною українського народу і відверто грабувала його під соком війни з Росією.

Після допиту Порошенко вийшов білий як смерть і швидко зник за натовпом охоронців, проте його все одно встигли закидати яйцями.

Діти також швидко зникли на двох інших автомобілях. На щастя діти не постраждали, хоча як видно у підозрюваного був план підставити своїх рідних дітей.

ELISE JOURNAL