Терміново: Кличко все. З легенди боксу в kрuмінальнuku

Глава Офісу президента Андрій Богдан під час брифінгу заявив, що від одного «смотрящего» за Києвом запропонували поділити 40 мільйонів доларів, за те, щоб не звільняли Віталія Кличка.

«Кілька днів тому, на мене виходив один з адвокатів, який представився адвокатом одного з таких« смотрящих », який заважає пану Кличко ефективно управляти містом.

І висунув таку пропозицію, що робота з місцевим бюджетом Київради, і міської державної адміністрації, дозволяє їм отримувати 40 мільйонів доларів на рік. Попросив не рухати, все таки, голову Київської міської адміністрації і запропонував поділити цей бюджет навпіл », – сказав Богдан.

Також глава ОПУ нагадав меру Києва про політичну відповідальність і необхідність скласти повноваження в зв’язку з програшем на виборах його партії.

«Я хотів би пану Віталію Кличку нагадати про політичну відповідальність, а саме: 28 серпня 2013 Кличко вступив в партію БПП« Солідарність », там же на цьому з’їзді делегати обрали його лідером партії« Солідарність ». І тут, мені було просто цікаво, заходимо на сайт Міністерства юстиції: під 64 номером партія БПП «Солідарність», голова партії Кличко, зареєстрована партія і відповідно голова в Києві вулиця Електриків, 29а. Ось адреса.

Оскільки пан Кличко є головою партії БПП «Солідарність», відповідно він повинен нести і політичну відповідальність.

Оскільки його партія програла вибори, його кандидат в президенти програв вибори, абсолютно логічно було з точки зору глави місцевої державної адміністрації подати у відставку », – стверджує Богдан.

Крім того, він розповів про зустрічі з Кличком в стінах Офісу президента і про те, як просив його стати «народним мером».

«Дійсно, у мене було кілька зустрічей з паном Кличком, тут в Адміністрації, в Офісі президента. І на цих зустрічах я йому особисто шість разів, тобто на кожній зустрічі по три рази, я попросив відмовитися від «інституту смотрящих», відійти від усіх корупційних схем і стати дійсно народним мером.

Стати людиною, яка не має ніякого відношення до цієї всієї корупції, безхазяйності, які відбуваються в місті Київ », – повідомив Богдан.

За його словами, Кличко втратив контроль над столицею і сам це визнав на їх зустрічі.

«Дійсно, він великий спортсмен, він гордість України, він людина – ім’я якого знає весь світ. Однак він втратив контроль над ситуацією в місті протягом останніх п’яти років. І мер міста Києва, Віталій Кличко, підтвердив, що дійсно, це його слова, він не контролює Київська рада.

Є два-три «смотрящих», які мають певні групи депутатів, і якщо він не буду знаходити з ними компромісів, у нього не буде більшості в Київраді, а відповідно він не зможе бути ефективним мером », – розповів глава ОПУ.

Джерело
class=”at-below-post addthis_tool” data-url=”https://novyna.biz.ua/administrator/83001/”>< class=”code-block code-block-2″>Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.