Терміново! Такого світ ще не бачив! Погляньте, що там зараз робиться! Майдан в Росії: найманці Путіна атакували людей, масові зачистки, кадри подій

В Російській Федерації масові протести спалахнули з новою силою, через що найманціПутінапочали зачистки цілих вулиць

Кадри опубліковані на Youtube.

Так, «скрученим» росіянам відмовляються назвати причину затримання, погрожуючи при цьому зброєю. На вулиці вийшли цілі натовпи полісменів з метою масштабних зачисток. Також можна помітити, як силовики буквально забирають стоять на колінах росіян. Деяким з них ще немає 18 років.

У той же час інші росіяни, яких ще не «упакували» просто знімали на телефон відбувається.

Як повідомлялося раніше, на мітинг у Москві прийшли багато зірок, серед яких помічений Оксимирон, Дудь, Шило з групи «Кровосток», а також репер «FACE»

Сьогодні, 10 серпня, по всій Росії проходять мітинги. На поточний момент відомо про 10 затриманих. У Москві на мітинг, який розпочався о 14.00, прийшло багато знаменитостей.

Вже помітили Дудя, який обіцяв прийти сьогодні за чесні вибори. Також присутній Шило з «Кровостока». репер «FACE» готується виступити зі сцени.

Журналісти поспілкувалися з Оксимироном, який прийшов у футболці «Свободу Жукову». Він коментувати нічого не став, а лише заявив, що «у кожного є своя точка кипіння».

Правоохоронці Москви заявили, що на проспекті Сахарова прийшло 15 тисяч чоловік і люди активно почали розходиться. Але за інформацією білого лічильника, люди які вважали кожного пройшов через загороджувальні рамки, прийшло не менше 30 тисяч людей на мітинг.

Тим часом у Санкт-Петербурзі було зафіксовано кілька жорстоких затримань. Одне з них потрапило на відео, як силовики тягнуть людини по асфальту.

А в Єкатеринбурзі вийшли люди скандували “Геть царя” і “Допускай”.

Одіозних лідерів протесту з ФБК Навального при цьому активно затримують і проводять обшуки у всіх їхніх офісах. Адвокатів не пускають на місце затримання і канал «Навальний Live» не зміг сьогодні висвітлювати мітинги, так як обидва ведучих були затримані. Джерело