Тетяна Чорновол: кримінальне переслідування Пашинського – це помста за Майдан, захист України, конфіскацію грошей Януковича

Тетяна Чорновол

Досвід мого життя показує, що люди не особливо воліють боротися. Хіба що, коли бачать, що перемога вже не за горами. А от очолити безнадійну боротьбу зі злом можуть лише одиниці. Такий Пашинський. Я ціную його за це. А ще, в нього є хист перемагати в безнадійній боротьбі.

Він був менеджером Майдану 18 лютого, коли, здавалося, жити залишилось до ранку. Я пам’ятаю, що коли прибігла в Будинок профспілок, вже був захоплений Український дім, вже були вбиті і коло довкола Майдану стискалось. Повсюди паніка. Питаю: «Що робимо?» Він каже: «Зараз покидаємо Будинок профспілок – на вулиці більше шансів вижити». А коли вночі стало зовсім гаряче, він підійшов до мене і говорить: «В тебе є щастя! Коли беркут почне нас зачищати – ти втечеш. Налаштуй себе, що тобі треба втекти! Тікай на західну Україну. Народ тебе любить і сховає. Колись за нас помстишся…»

Але ми тоді перемогли! А потім була війна. Перші місяці, коли армія не могла стріляти, вояки здавалися в полон, кидали зброю і відступали – все здавалося безнадійним… Пашинський очолив АТО. Поїхав під Слов’янськ і організував першу переможну спецоперацію. І за тим пішло… в нашої армії були численні переможні спецоперації.

Потім він взявся за конфіскацію коштів Януковича. Скоро виявилося, що це теж безнадійна справа, бо за кошти того ж Януковича був організований сильний інформаційний спротив в медіа. Але і тут перемогли! 1.5 мільярди доларів пішли в державний бюджет. Це факти про Пашинського. А все інше – фейки. Саме фейками намагались знищити репутацію людини, щоб применшити чи взагалі знецінити його досягнення. А від переслідування фейками перейшли до організації кримінальних справ саме через державницьку позицію та численні справи на користь і на захист України. Бо зараз влада реваншу і капітуляції.

І кримінальне переслідування Пашинського – це помста за Майдан, захист України, конфіскацію грошей Януковича. А очолив цей процес Портнов, як чиновник Януковича, адвокат його корупційних статків та агент Москви.

Джерело