Тількu, що Ляшко напав на Гройсмана з кулаками! На засіданні Кабміну сталась сутичка (відео)

Кандидат в президенти і лідер фракції “Радикальної партії” Олег Ляшко увірвався на засідання Кабінету міністрів України і з криками накинувся на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із звинуваченнями.

Про це в середу, 20 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на відео в Facebook.

“На якій підставі ви продовжили контракт злодюги Коболєва?” – c криками звернувся Ляшко до Гройсману.

Дивитися відео з 31 хвилини

Прем’єр Гройсман у відповідь заявив, що Ляшко зі своєю недоторканністю надійшов “меганекультурно”, увірвавшись на засідання уряду.

“Наша вимога до уряду – не продовжувати контракт з головою Нафтогазу Коболєва, поки півтора мільярда гривень премій, які вони собі виписали, вивели в офшори, не повернуться в Україну”, – заявив Ляшко після перепалки з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Після цього суперечка перейшов на пенсії, соціалку і тарифи на комунальні тарифи.

“Що стосується Нафтогазу. Рішення про це контракті було прийнято 13 квітня 2016 року, підписав його колишній міністр економіки. Я заявив ще в кінці минулого року, що на таких умовах контракт продовжений не може бути. А він був укладений таким чином, що якби достроково розірвати, ми б програли всі суди і виплати були не в мільйонах, а в мільярдах. Тому ми прийняли рішення, що цей договір не буде продовжений “, – сказав Гройсман врешті-решт.

При цьому він підкреслив, що буде підписаний новий договір зі зниженою зарплатою.

Джерело