Тільки що Зеленський відповів на заклики Гриценка.. Відповідь здuвувала всіх

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського відповіли на призов опонента по політичній гонці Анатолія Гриценка взяти участь в передвиборних дебатах.

“Хотілося б, щоб Анатолій Степанович таку ж пропозицію (з дебатів – ред.) Зробив, тим хто йде трошки попереду його – Бойко, Юлії Володимирівні (Тимошенко – ред.), Петру Олексійовичу (Порошенко – ред.). І коли він пройде з ними, ну можливо, якщо на це залишиться час, хоча я розумію, що це мало ймовірно в рамках цієї виборчої компанії, може бути в наступній буде більше шансів, у нього такі ж шанси будуть зустрітися із Зеленським “, – заявив Дмитро Разумков.

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського також відзначили, що якби кандидати звітували про зроблене зі своїх обіцянок, то не було б з ким дебатувати.

“У плані дебатів, я прекрасно знаю, що наші опоненти чудово дебатують, класно виступають, ще краще обіцяють. Ось з виконаннями цих обіцянок ситуація схожа і, напевно, варто було перед будь-якими дебатами відзвітувати про те, що обіцялося і що було виконано, і тоді, може, і дебатувати не було б з ким. “, – відзначили у Зеленського.

Джерело