“Тіла знайшли за п’ять днів після смерті”: Подробиці загибелі цілої сімї на Харківщині

Першими занепокоїлись вчителі школи, у якій навчалась старша донька. На Харківщині ціла родина вчаділа, а їхні тіла знайшли лише за п’ять днів після смерті, йдеться у ТСН.16:45, передає Корупція.Інфо.

Сусіди навіть не помітили, що родина зникла. Аж поки не занепокоїлися у школі, коли побачили, що старша дівчинка перестала ходити на навчання.

Родина – мама, тато та двоє дівчаток – жила у будинку. Молодшій Мілані було два роки, старшій Наталці – вісім. Старша дівчинка перестала ходити до школи – занепокоїлися саме вчителі, адже зв’язку із батьками не було.

“В п’ятницю, 9 лютого, дівчинка не з’явилась в школу. Знаючи, що в країні грип, думали, дитина захворіла”, – розповідає директор школи Лілія Марєєнкова.

Батько, мати та двоє їхніх доньок вчаділи. І знайшли їхні тіла лише за п’ять днів після смерті. Сусіди навіть не помітили, що родина зникла. Аж поки не занепокоїлися у школі, коли побачили, що старша дівчинка перестала ходити на навчання.

Популярне: На 56-му році життя раптово помер помічник “генерального прокурора”

Але коли дівчинка не прийшла до школи ні у понеділок, ні у вівторок, директор школи кинулась на пошуки.

“Мама така була відповідальна завжди. Як дитина не приходила до школи, вона завжди телефонувала класному керівнику. Завжди повідомляла про причини відсутності. А тут вийшла ситуація, що не були вони на зв’язку”, – додає директорка.

Родичів у цієї сім’ї у селі немає, тож зникнення родини аж на п’ять днів більше нікого не  насторожило. Тіла  першим виявив співробітник поліції. Він зізнається –  дуже сподівався, що хвилювання директорки марні.

“Сподівалися, можливо, якісь збої з мобільним зв’язком, а діти, можливо, захворіли, тому не пішли до школи”, – каже старший лейтенант відділу поліції Зміїва Сергій Руденко.

Поліцейський розповідає – у будинку на нього  чекав справжній жах.  Голова родини, вочевидь, відчув неладне, але зарадити не встиг.

“Помітили в будинку тіло чоловіка, яке лежало неподалік від котла. На ліжку двоярусному, на першому ярусі, лежала жінка з дитиною, на другому ярусі була дитина років восьми. У них були ознаки смерті, вже закляклі кінцівки, і видно, що давній труп, вже лежать не один день”, – пояснює поліцейський.

У селі розповідають, що родина жила відлюдькувато і небагато. У них у єдиних на вулиці не було центрального газопостачання. Грілись твердопаливним котлом.

Саме порушення у роботі котла і вбило родину, кажуть рятувальники. Адже за всіма ознаками встановлений він був кустарно, димохід давно не чистили, а на самому котлі сушили речі.

“В момент роботи у приміщенні має бути відкрито або вікно, або кватирка. Може сам господар цього будинку якимось чином чистив, потім знову приєднував, тим більше, він встановлений нестійко, на підставках-цеглинах”, – розповів помічник начальника управління ДСНС у Харківській області Ігор Лупандин.

Ознак насильницької смерті на тілах не виявили, розтин теж  попередньо підтвердив – люди вчаділи. У цьому опалювальному сезоні на Харківщині це перший летальний випадок від отруєння газом.