Трагічне фото: дівчинка, яка стане донором органів, в оточенні скорботної сім’ї

В останні кілька годин свого життя 2-річна Адалінн Грейс Роджерс зібрала батьків і трьох братів і сестер біля свого лікарняного ліжку. У розпал цієї муки скорботні батьки вирішили задокументувати ці останні моменти разом, щоб розповісти історію їхньої дочки.

Повідомляє bdzhola.com

Адалінн народилася 11 січня 2016 року зі вродженим дефектом, який впливає на нормальний кровотік через серце.Всього лише в 2 дні від роду у неї була операція на серці, і через два місяці вона нарешті змогла повернутися додому.

 

28-річна мати Адлінн Крісті Роджерс каже:

«Її потрібно було годувати через спеціальну трубку, але крім цього вона була звичайною, нормальною дитиною. Ми не знали, що станеться».

Але 8 листопада 2017 року у Адалінн стався серцевий напад, і лікарі сказали, що їй потрібна трансплантація серця.Сім’я з нетерпінням чекала пересадки, яка була єдиним шансом Адалінн на виживання.

Крісті говорить:

«Це було страшно, тому що ми не знали, коли це станеться».

Їх надія на майбутнє Адалінн була зруйнована 23 січня, коли у неї почалася внутрішня кровотеча. Дівчинка дихала через трубку, під час сканування у неї почалася блювота і вона задихнулася. Вона залишалася без кисню протягом 15-25 хвилин, що призвело до серйозного пошкодження головного мозку.


class=”code-block code-block-4″>

Коли лікарі сказали родині, що вона більше не має права на пересадку, вони зрозуміли, що більше нічого не можуть зробити.

джерело