Тремтять руки: тренер шоу “Зважені та щасливі” прокоментувала розлучення з чоловіком

Тренер шоу “Зважені та щасливі” Марина Узєлкoва на сторінці в Instagram розповіла про розставання з чоловіком В’ячеславом, пише “Лайм”.

Подружжя, яке було разом 20 років, залишилося друзями. Вони виховують двох дітей: сина Роберта і дочку Олівію. Узєлкoва підкреслила, що не варто шукати причин їхнього розлучення

“Зараз, коли я пишу ці рядки, у мене тремтять руки. Я дуже переживаю за наших діток, за батьків, рідних, близьких, і за тих, хто дуже вірив в нашу пару, сім’ю і любов.

Повірте, я кажу щиро, все це було! Тому, що прожити 22 роки, як сім’я, неможливо без кохання. У ній з’явилися наші прекрасні, неймовірні діти, Роберт і Олівія. і мені зараз дуже важко про це говорити, але зі Славою ми, офіційно, вже не пара. ми залишилися друзями, тому, будь ласка, не варто шукати причин, підводних каменів і винних. Це життя. і так трапляється, що два корабля, що йдуть в одному напрямку, розходяться, тому, що у кожного з них з’являється інший маршрут напрямку руху.

Ми це прийняли разом. І ми рухаємося далі, не знижуючи обертів. А я, як і раніше, буду, безсумнівно, радіти твоєму, Славо, щастю і успіхам”, – пише тренер.

Марина подякувала В’ячеславу за щасливі спільні роки життя.

“Я вдячна Богу і долі за зустріч з тобою. Ми багато чому навчили один одного, набули безцінного досвіду. Зазнали багато прекрасних почуттів і емоцій. Найголовніше, – батьки прекрасних діток! Не завжди було солодко. Наше життя було зіткане з різних випробувань і перешкод . але, ми завжди гідно їх долали. Нехай, це наше рішення не стане тому виключенням, і буде пройдено нами обома гідно. Не тільки в очах світу, але, і один перед одним. Любі мої, пам’ятайте, що будь-які почуття цінні, коли вони не на показ. Давайте не будемо вважати, що наша історія закінчилася погано. Ми, як і раніше, батьки чудових діток, яких любимо дуже міцно і піклуємося дуже дбайливо ” , – підсумувала вона.

View this post on Instagram

Сейчас, когда я пишу эти строки, у меня дрожат руки. Я очень переживаю за наших деток, за родителей, родных, близких, и за тех, кто очень верил в нашу пару, семью и любовь. Поверьте, я говорю искренне, все это было! Потому, что прожить 22 года, как семья, невозможно без любви. В ней появились наши прекрасные, невероятные дети, Роберт и Оливия. И мне сейчас очень трудно об этом говорить, но со Славой мы, официально, уже не пара. . Мы остались друзьями, поэтому, пожалуйста, не стоит искать причин, подводных камней и виновных. Это жизнь. И так случается, что два корабля, идущих в одном направлении, расходятся, потому, что у каждого из них появляется другой маршрут направления движения. Мы это приняли вместе. И мы двигаемся дальше, не снижая оборотов. А я, как и прежде, буду, несомненно, радоваться твоему, Слава, счастью и успехам. . Я благодарна Богу и судьбе за встречу с тобой. Мы многому научили друг друга, приобрели бесценный опыт. Испытали много прекрасных чувств и эмоций. Самое главное, – родители прекрасных деток! Не всегда было сладко. Наша жизнь была соткана из разных испытаний и преград. Но, мы всегда достойно их преодолевали. Пусть, это наше решение не станет тому исключением, и будет пройдено нами обоими достойно. Не только в глазах мира, но, и друг перед другом. . Любимые мои, помните что любые чувства ценны, когда они не на показ. Давайте не будем считать, что наша история закончилась плохо. Мы, по-прежнему, родители замечательных деток, которых любим очень крепко и заботимся очень бережно. И, ради них, прошу быть лояльными и корректными в своих комментариях🙏