Трійця – 2018: що обов’язково потрібно зробити в цей день

У православному світі існує багато свят, але це – одне з найбільш значущих і шанованих серед християн. Що неодмінно слід зробити в цей день?

Справи які варто зробити на Трійцю

 

1. Перед Трійцею неодмінно слід зробити генеральне прибирання і позбутися від непотрібних речей, особливо якщо з ними пов’язані негативні спогади. У саме свято прибирати, шити і прати не можна, інформує Ukr.Media.

2. Також заздалегідь слід прикрасити будинок гілками різних дерев, травою, квітами. Молоді рослини символізують процвітання, багатство і продовження життя.

3. В саму Трійцю потрібно всією сім’єю сходити до церкви на службу. При цьому в цей день нічого не можна просити у Святого Духа, а лише дякувати йому за те, що він є рятівником і вірним захисником людських душ.

4. Після відвідин храму в будинку влаштовується святковий обід, на який прийнято запрошувати всіх родичів і друзів. Трійця не випадає на пости, тому стіл накривають ситний і багатий.

5. Також в цей день прийнято ходити в гості і робити це не з порожніми руками, а нести господарям різні подарунки.

6. У цей день можна влаштувати сімейний пікнік. Наші предки в свято Трійці під вечір неодмінно влаштовували гуляння, виходили в ліс, водили хороводи, співали пісні і танцювали.

7. Також прийнято збирати і засушувати про запас трави: вважається, що саме на Трійцю в них зібрана вся цілюща сила.

8. А ще на Трійцю було прийнято свататися! Вважалося, якщо посвататися на П’ятидесятницю, а весілля зіграти на Покрову, то сімейне життя буде щасливим!

Тільки найцікавіше на каналах Facebook, Twitter, Google+ або Telegram, підписуйтесь і розповідайте друзям!