Три найкращі натуральні підгодівлі для здорової розсади томатів

Пропонуємо до вашої уваги три народні засоби для підживлення розсади ваших томатів.

Розсада буде здоровою і дать гарні плоди.

Підживлення банановими шкірками

Перед пересадкою і пікіровкою розсади декілька свіжих бананових шкірок миємо і ріжемо на дрібні шматочки. У горщики насипаємо шар землі, далі кладемо шар порізаних шкірок, засипаємо ще шар землі і тоді вже висаджуємо розсаду. Після попадання в землю шкірка починає розкладатися, віддаючи розсаді коштовні мінеральні речовини. Під час розкладання шкірка виділяє тепло, сприяючи кращому розвитку кореневої системи. Розсада швидко оправляється від пересадки і зростає прямо на очах!

Підживлення картопляним відваром

Для того, щоб розсада добре розвивалася раз на тиждень можна підгодовувати її картопляним відваром. Для цього картоплю миємо, заливаємо водою і ставимо на газ. Звичайно, можна відварювати не картоплю цілком, а одні очищення, але при вариві очищення виділяють неприємний запах. Щоб не отруїти розсаду, сіль і спеції в каструлю не варто додавати. Через 20 хвилин після закипання рідину зливаємо і остуджуюємо. Пеpед підгодівлею, для кращого зростання корінців, в розчин додайте краплю йоду і ретельно перемішайте.

Відвар цибульного лушпиння

Диво засіб для розсади – відвар цибульного лушпиння! Крім підгодівлі рослин корисними речовинами він оберігає розсаду від хвороб і відлякує шкідливих комах.

Для приготування відвару беремо стакан лушпиння заливаємо двома стаканами води. Суміш доводимо до кипіння і залишаємо настоюватися на дві доби. Перед вживанням розчин проціджуємо і розводимо в десяти стаканах води. Розсаду поливаємо відваром раз на тиждень.

При появі ознак захворювання або шкідників у відвар додаю трохи рідкого мила і обприскую листочки і ствол томатів.

А ви вирощуєте томати?