Це кінець! Репост всім! Тількu, що журналіст Біrус показав 2 частину сюжету про розkрадання в армії! Такоrо повороту не чеkав ніхто (Відео)

В Україні розгорівся скандал про розкрадання в армії на сотні мільйонів. Його фігурантом став син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський, який нібито причетний до поставок контрабандних російських деталей на державні оборонні підприємства України за завищеною ціною.  Джерело

При цьому «Укроборонпром» знав про схеми, а контракти узгоджувалися в РНБО за допомогою зв’язків батька – Олега Гладковського . «Укроборонпром» же наполягає, що оприлюднені дані містять дезінформацію і маніпуляції.

Щойно журналісти ”Наші гроші” опублікували 2 частину скандального розслідування про розкрадання в оборорнці. Це відео вже стало популярним в мережі. Дивіться вдео в кінці статті.

Продовження розслідування про корупцію в оборонці. У цій частині – про те, як чинний директор «Укроборонпрому» Павло Букін віддає на розпил угрупуванню Гладковського-Жукова міжнародний контракт вартістю в 14 мільйонів. У скільки разів державний концерн переплатив «хлопчикам» за військові авіа прибори? Та яку долю від афери відрахували Гладковському-тату?

Розслідування Лесі Іванової.

Відео