Це те, що відбувається з вашим тілом, коли ви додаєте куркуму в лимонну воду вранці

Починаючи свій день з лимонної води і дрібки куркуми,

Грибок с корнем мгновенно ушел! Держите 10-15 минут ноги в …
Ви, напевно, чули про лимонної воді і її користь для здоров’я, але чи пробували Ви додавати куркуму до неї? Поєднання теплої води з лимоном і куркуми створює потужний цілющий напій і ідеальний ранковий еліксир, який дасть енергію для решти дня.

Починаючи свій день з лимонної води і дрібки куркуми, Ви купуєте різні переваги для здоров’я.

Люди вже давно використовують куркуму для поліпшення загального стану здоров’я, і наукові дослідження багато раз підтвердили її благотворний вплив.

Користь куркуми для здоров’я неймовірно висока, і її побічні ефекти значно менше, ніж у синтетичних препаратів. Було доведено, що це засіб корисно при лікуванні понад 160 захворювань.

Куркума володіє антисептичними і природними протизапальними властивостями. Вона також бореться з канцерогенами вільних радикалів, так як вона є потужним антиоксидантом.

Ця спеція є невід’ємною частиною індійської кухні, але крім страв, є інший спосіб, щоб додати куркуму в Ваш щоденний раціон.

Просто додайте трохи куркуми в теплу лимонну воду, а також в цілях подальшого підвищення її користі для здоров’я, додайте щіпку кориці, оскільки вона забезпечує протизапальний ефект і може регулювати рівень цукру в крові. Таким чином, ви будете почувати себе краще.

Ранковий еліксир: лимонна вода з куркумою

Тепла вода захищає шлунково-кишковий тракт, і лимон очищає печінку. Куркума підвищує корисні властивості лимонної води в 10 разів, це робить напій ще більш корисним для вашого тіла.

Кілька переваг теплою лимонної води з куркумою:

Куркума може запобігти підвищення рівня цукру в крові, пов’язаного з діабетом.

Допомагає організму розщеплювати жири відразу після вживання, оскільки вона підвищує потік жовчі.

Захищає мозок від дегенеративних захворювань мозку, пов’язаних зі старінням, таких як хвороба Альцгеймера, завдяки своїм протизапальним властивостям.

Куркума дозволяє організму виводити токсини, оскільки це покращує функцію печінки.

Стимулює вироблення жовчі в жовчному міхурі та інших компонентів, які допомагають нашому організму правильно переварювати їжу.

Куркума допоможе вам схуднути і буде корисна при детоксикації організму. Більш того, цей потужний напій володіє антимікробними властивостями, покращує імунну систему і травлення, запобігає кашель і застуду, підвищує рівень енергії, лікує хронічні запори, і багато іншого.

Рецепт лимонної води з куркумою

Необхідні інгредієнти:

1/4 чайної ложки куркуми

1 склянку теплої води або коров’ячого молока

лимонний сік, вичавлений з половини лимона

1/8 чайної ложки меду

щіпка кориці, за бажанням

Приготування:

Нагрійте воду і додайте лимонний сік, куркуму, мед і добре перемішайте. Ви помітите, що куркума падає на дно чашки, так що не припиняйте помішувати суміш в той час, як ви п’єте її для витягання максимальної вигоди з куркуми. Пийте суміш теплою (не гарячою або холодною).

Додавання куркуми в лимонну воду поліпшить смак і збільшить переваги для здоров’я. Ваш організм буде вдячний, якщо ви увімкнете цей потужний і дивно дешевий напій у ваш щоденний раціон.

джерело