“Це велика втрата особисто для мене і для…”: Мазур зі сльозами на очах прокоментувала смерть Олеся Терещенка

Ведучий помер після тривалого лікування, передає Корупція.Інфо

Олеся Терещенко, який був серед творців Телевізійної служби новин на каналі «1+1», спочатку журналістом, потім – ведучим, не стало.

Про його важку хворобу стало відомо торік у серпні і Олесь публічно звернувся по допомогу до всіх знайомих та небайдужих. При цьому свій онкологічний діагноз тоді називав не вироком, а викликом. Гроші на лікування збирали всією країною. Лікувався він у Києві та Ізраїлі. Але хвороба виявилася сильнішою.

Останній допис у соцмережі Олесь зробив 11 грудня минулого року. Написав, що планує повернутися на екрани вже цього року, навіть із новим проектом, але перед цим треба пройти ще один етап лікування та кілька курсів хіміотерапії.

Завершив допис своїм традиційним «Все буде добре!» – саме так прощався наприкінці кожної програми.

Олесю Терещенку було 43 роки, у нього лишилася дружина та двоє синочків.

 

«Це дуже велика втрата для мене особисто і думаю, що велика втрата для всією української журналістики. Олесь був справжнім бійцем, один з кращих журналістів-аналітиків, з якими мені довелося працювати. Ми знали про його хворобу, допомагали, чим могли. Він мужньо з нею боровся і я вірила, що він її переможе. Зараз мені страшенно боляче», – каже ведуча ТСН.Тижня Алла Мазур.