Це звичайна секретарка “Укрrазвuдобування”. Коли ви дізнаєтесь, яkа в неї зарплата, то сnокійно сьоrодні не заsнете!

Чистий оклад керівництва (14 осіб) держкомпанії в місяць становить 1,9 мільйона гривень, а по факту нарахувань майже 6 мільйонів гривень на місяць.

В ЗМІ потрапила бухгалтерська звітність із виплат заробітних плат апарату та керівництва “Укргазвидобування”. Голова правління – мільйон гривень, його заступники по 500 тисяч, секретарка – 44 тисячі грн.

Інформацію про розміри зарплат в “Укргазвидобування” оприлюднив громадський активіст Олексій Тамразов на своїй сторінці у ФБ , пише Главком.

Голова Правління держкомпанії Олег Прохоренко отримує 1 мільйон 3 тисячі гривень. Оклад Прохоренка 322 тисячі, за інтенсивність праці 161 тисяча, премія за виробничі результати 440 тисяч, за допуск до державної таємниці 48 тисяч та інші винагороди.

Чистий оклад керівництва (14 осіб) держкомпанії в місяць, без начальників управлінь та інших працівників становить 1,9 мільйона гривень, а по факту нарахувань майже 6 мільйонів гривень на місяць.

Секретарка Олега Прохоренка отримує 44 тисячі гривень при окладі в 7 тисяч гривень.

Перший заступник голови правління Олександр Романюк отримує 590 тисяч гривень при окладі 358 тисяч, а його заступник Юрій Нагорняк 486 тисяч при окладі 200.

В середньому зарплата керівного складу держкомпанії збільшується за рахунок премій від 200 до 300 відсотків в залежності від посади.

Однак такі високі зарплати не у всіх працівників апарату “Укргазвидобування”. Водії отримують 4925, кухарі 3280 гривень. Середня зарплата головного фахівця в компанії становить 12 тисяч гривень без премій.