Ці продукти краще не їсти тим, хто стежить за здоров’ям

Але експерти в черговий раз нагадали про продукти, які не варто класти в свій візок в супермаркеті.

1.Зелений салат в упаковці. Вчені-бактеріологи вважають одним з найнебезпечніших готових продуктів порізаний і упакований салат. Хоча на упаковці і написано, що він готовий до вживання, на ньому може бути чимало шкідливих бактерій. Тому навіть таку зелень потрібно ретельно мити, але роблять це далеко не всі. Сообщает ukr.media

2.Майонез Майонез складається з яєць, оцту, соняшникової олії і спецій. Але в покупному майонезі є ще й консерванти, стабілізатори та барвники. Купуючи “легкий” майонез, також спокушатися не варто: він містить менше жиру, але зате більше крохмалю і цукру. Так що, якщо ви не уявляєте собі життя без цього соусу, готуйте його будинку.

3.Продукти з фруктовими наповнювачами Свіжі булочки з ягідною начинкою і солодкі йогурти з наповнювачами виглядають дуже апетитно і навіть здаються корисними. Фрукти як-ніяк! Але не варто себе обманювати: при виробництві цих продуктів використовуються не фрукти, а фруктові наповнювачі, а це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Так що краще все ж додати жменю свіжих ягід в свою ранкову кашу!

4.Бутильований чай Недавнє дослідження в черговий раз підтвердило: напій в пляшках, що продається під виглядом зеленого чаю, не має з ним нічого спільного! Зелений чай славиться своїми антиоксидантними властивостями, але в 20 пляшках бутильованою “чаю” антиоксидантів стільки ж, скільки в одній чашці справжнього! “Лже-чай” складається в основному з води, а цукру в ньому більше, ніж в газованій воді! Так що краще заварювати чай самому і брати його з собою.

5.Ковбаса На думку ВООЗ, ковбаса, бекон і інші вироби з переробленого м’яса провокують рак. Вміщені в них нітрити можуть перетворитися в кишечнику в сильні канцерогени. А копченості до того ж містять ще одну канцерогенну речовину – бензапірен. Так що краще купити шматок м’яса і приготувати його самостійно, а потім використовувати для бутербродів замість ковбаси.