Циклон “бомба”: Синоптики попередили про значне погіршення погоди, можливе навіть блокування доріг

У четвер і п’ятницю, 8 і 9 лютого, в Україні очікується різке погіршення погоди: сильні снігопади, хуртовини і ожеледиця. Жителів країни попереджають про можливе блокування доріг, передає Корупція.Інфо

У четвер, 8 лютого, в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській і Кіровоградській областях очікуються сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Місцями можлива ожеледиця та налипання мокрого снігу.

9 лютого в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях пройде сильний сніг або навіть заметіль і налипання мокрого снігу. На дорогах можлива ожеледиця.

У Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях в п’ятницю йтиме сильний дощ і мокрий сніг, які принесуть із собою ожеледь і налипання мокрого снігу.

У ніч на 9 лютого на Лівобережжі також посилиться вітер, пориви якого досягатимуть до 15-20 м / сек.

Синоптики попереджають, що такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. А також є ймовірність перебоїв у роботі електричних мереж.

джерело