ТУКА: УВАЖНО ДВІЧІ ПЕРЕДИВИВСЯ ІНТЕРВ‘Ю МЕДВЕДЧУКА. ОДИН ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД МАНІПУЛЯЦІЇ З БОКУ ЦІЄЇ ЛЮДИНИ.

Уважно двічі передивився інтерв‘ю Медведчука.

Від професійних політиків багаторазово чув такі висловлювання на адресу цієї людини: «майстер інтриг», «король маніпуляцій», «найбільший цинік»…

Виходячи з того, що недооцінка ворога (а я вважаю Медведчука ворогом НЕЗАЛЕЖНОЇ Украіни) є неприпустимою близорукістю. Саме тому я двічі (!) передивився інтерв‘ю.

Один яскравий приклад маніпуляції з боку цієї людини. Мова іде про дуже непросте і дуже болюче питання – звільнення полонених.

Коментуючи це питання, Медведчук зауважив:

– Мінський процес включає в себе звільнення всіх (в тому числі й росіян) осіб, які затримані або засуджені в зв‘язку з подіями в АТО. Тому лідери ОРДЛО і внесли в списки тих громадян Росії.

Через кілька хвилин, коментуючи питання обміну арештованих громадян Росії на політичних в‘язнів (Сенцов, Клих, Кольченко…), Медведчук зазначає:

– В Москві кажуть: ні, рєбята! До чого тут Кремль? Адже ці 22 особи мають відношення до АТО. Ці питання вирішуються в Мінську! Яке відношення до АТО мають ті засуджені громадяни Росії (?!), яких прагне звільнити Україна?!

Третя позиція стосується вимог ОРДЛи звільнити тих колишніх бійців «Беркуту», яких зараз судять в Києві. Тут вже пан Медведчук не згадує про «відношення до АТО»:

– Слухайте! Коли Ізраілю потрібно було звільнити одного (!) полоненого, він звільнив тисячу засуджених терористів! Ми хочемо звільнити своїх полонених?!

Отакий він, кум Путіна – дуже склизький, розумний і небезпечний ворог НЕЗАЛЕЖНОЇ України.

Георгій Тука

джерело