У 100 РАЗІВ ЕФЕКТИВНІШЕ ХІМІОТЕРАПІЇ: ТРАВА, ЯКА ВБИВАЄ РАКОВІ КЛІТИНИ ПРОТЯГОМ 48 ГОДИН!

Чай кульбаби дійсно здатний зруйнувати ракові клітини протягом 48 годин і захистити здорові клітини від раку. Ця трава має безліч лікувальних властивостей, що робить її потужним ліками. Крім того, чай готується дуже легко. Наші предки використовували його для лікування багатьох захворювань, але сьогодні найважливіше застосування кореня кульбаби для боротьби з раком.

Вчені виявили, що ефект від коріня кульбаби краще, ніж хіміотерапія. В результаті дослідження, проведеного в Університеті Віндзор, Канада, було виявлено, що корінь кульбаби ефективно «вбиває» ракові клітини, і захищає здорові клітини організму від зараження. Корінь кульбаби, знищує ракові клітини протягом 48 годин, залишаючи здорові клітини недоторканими. Це відмінні результати, які спонукали науково-дослідну групу і далі вивчати властивості цієї трави.

Джон ДіКарло, став живим прикладом цілющих властивостей кореня кульбаби. Після трьох років лікування раку він спробував альтернативний засіб і почав пити чай з кульбаби. Через чотири місяці, він увійшов в повну ремісію. Читайте також:  Розвіюємо міфи про здорове харчування: повчальні ілюстрації Теги: кульбаба, хіміотерапія, чай

Джерело.