“У 16 років моя мати підклала мене жирному збоченцю, а сама …”: Страшна історія дівчини просто приголомшила поліцейських

26-річна Пета Батлер з Тувумби, Австралія, десять років зберігала мовчання, але тепер приховувати правду вже не в змозі, передає Корупція.Інфо

У той фатальний день Тереза ​​Батлер покликала свою дочку Пету на “дівочу вечірку” в інше місто, на яку та з радістю погодилася. Вони приїхали в дешевий готель і зняли кімнату, пише The Sun.

Після Тереза ​​нагодувала дівчинку обідом в McDonalds і повернула в готель. У номері вона змусила її випити алкоголь, щоб та нібито “зігрілася”. Коли сонце сховалося, мати сказала, що до неї прийдуть гості, і пішла. У двері увійшов невідомий лисий і товстий чоловік, який був старший за Пету мінімум на 20 років.

Протягом години Пета намагалася чинити опір, але у неї не вийшло. Коли збоченець закінчив свою брудну справу, він просто встав і вийшов з номера. Через щілину в дверях Пета побачила, що її мати весь цей час сиділа на ганку і курила.

“Мені було холодно, я тремтіла і не могла повірити в реальність того, що зі мною сталося”

Лише тоді, коли у Пети самої з’явилася дочка, вона зважилася поговорити з матір’ю про той випадок. Набравши телефонний номер і прослухавши довгі гудки, Пета почула голос матері.

– Я б не взяла тебе з собою туди, якби тобі не було 16 років.
– Я говорила йому “ні”, я плакала, я не хотіла, щоб він стосувався мене.
– Він не збирався тебе чіпати … І так, навіть якщо б це було насильство, тобі було 16. Я б не пішла на подібне, якби ти була молодша ….
30-хвилинна розмова виявився записаним поліцією, і Терезу заарештували. Слідство з’ясувало, що мати протягом двох років спілкувалася з потенційним “нареченим” Пети і домовилася про все заздалегідь.

Тереза ​​села за своє злодіяння проти дочки на 5 років в 2013-му, але гвалтівник, що фігурує як “Томмі”, так і не був знайдений. За описом Пети, це високий і товстий чоловік з яскраво вираженими блакитними очима. Зараз поліція активно займається справою Пети і сподівається, що справедливість буде відновлена.

“Я думаю: Як могла мама робити те, що вона зробила? Як вона могла сидіти зовні, знаючи, що її рідну дочку гвалтує невідомий чоловік?”