у десятки разів більше: співробітник ВООЗ розкрив…правду, від цього потемніло в очах

Влада Китаю тиснула на співробітників ВООЗ з вимогою приховати інформацію

У Мережу просочилася ексклюзивна інформація про те, як уряд Китаю чинив тиск на співробітників Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з вимогою в десятки разів зменшити інформацію про кількість жертв смертельного коронавіруса COVID-19. 

Чоловік на відео, що не побажав відкривати своє обличчя і представився Ларсом сказав, що не може більше мовчати. 

За словами Ларса, він вже більше семи років працює у ВООЗ. Запис відео був зроблеий  з епіцентру епідеміологічної катастрофи — китайського міста Ухань. 

“Я втомився мовчати, і хочу відкрити очі людям на той хаос, що стався в Китаї”, — сказав Ларс.

28 листопада група швидкого реагування ВООЗ прибула в провінцію Хубей. Першочерговим завданням було з’ясувати, чи була спалах ГРЗ новим видом вірусу, або це звичайний грип. Новизна і небезпека вірусу підтвердилася. Друге завдання полягало в тому, щоб розрахувати, чи відбувається пандемією і як скоро вірус може перекинутися на сусідні країни. 

Через 4 дні було констатовано 200 випадків захворювання коронавірусом. 1 грудня кількість інфікованих збільшилася вдвічі. І за один тиждень загальне число заражених склало 9854 людини. 7 грудня надійшла інформація з лікарні міста Ухань, що від вірусу померло 780 осіб. 

Ця інформація мала бути відправлена в офіс ВООЗ в Швейцарії. Проте влада Китаю зробили суворе тиск на організацію, змусивши применшити інформацію в 10 разів. 

Джерело