“У дівчини відкрилась жахлива кровотеча, а він не міг у кріслі всидіти – падав”: У Києві розгорівся скандал з лікарями

 

У Києві розгорається новий скандал за участю медиків – лікарі лікарні №4 Солом’янського району приймали хворих в стані алкогольного сп’яніння

Відео події розмістили в одній з груп в соціальній мережі, передає Корупція.Інфо

Відомо, що в Солом’янській лікарню привезли 20-річну дівчину з кровотечею, але вся чергова зміна лікарів виявилася п’яною. Постраждалі розповідають, що це було відразу видно неозброєним оком – по поведінці, запаху.

На місце події також виїжджала поліція, але вони тільки склали протокол. Сама зміна, а це 4 лікаря, відмовилися проходити алкотестери Drager, а також підписувати протокол.

«У дочки пішла кров з пупка – защемлення грижі або кіста. Швидка забрала на медмістечко, але там не було узіст, тому машина відвезла сюди, щоб підтвердити діагноз. Але діагноз тут підтвердити нікому. Лікар, який прийшов, він навіть рукавички не одягнув, щоб оглянути. Йому кажуть: Одягніть рукавички! Він відповідає: Пошла вон отсюда! Після цього прийшов інший лікар, але в такому ж стані. Ми викликали поліцію », – розповіла мати дівчини, яку привезли в лікарню.

Эти страны будут уничтожены: “спящий пророк” шокировал всех

Жінці все-таки вдалося домогтися проведення УЗД, знімок показав, що дівчину потрібно оперувати – кіста.

При цьому, стверджує жінка, оперувати там нікому. Один з лікарів не міг навіть сидіти в кріслі – він падав.

«Мене завели в кабінет, в приймальне відділення, мама попросила поміняти клейонку, на яку укладають пацієнтів. Лікар відповів, що цим не займається. Після цього без рукавичок він почав мене оглядати, хоча у мене відкрите кровотеча, там рана. Я попросила взяти рукавички, на що мені відповіли: «Пішла геть звідси!» … Мені потрібна операція, але ніхто не ляже під ніж до п’яного хірурга », – додала Анастасія, дівчина, яку привезли в лікарню.

Журналісту з постраждалою стороною вдалося зайти в лікарню за коментарями безпосередньо медиків. Однак поговорити вдалося тільки з заступником головного лікаря. Він повідомив, що поки не може нічого розповісти, оскільки тільки приїхав і не знає всієї ситуації.