У Китаї народився хлопчик у якого 31 палець

У китайській сім’ї народився хлопчик з 31 пальцем. Шоковані батьки кажуть, що скрининги під час вагітності не віщували такого розвитку подій. Тримісячний малюк на ім’я Хонхон – володар 15 пальців на руках і 16 на ногах. Крім усього іншого, у нього по дві долоні на кожній руці, але без великих пальців. Батьки хлопчика намагаються знайти спосіб виправити несподівані особливості, а місцеві лікарі з лікарні Хуна в Центральному Китаї говорять, що хірургічна операція буде дуже складною.

Що це за хвороба така у дитини?

Полідактилія – ​​відхилення, при якому діти народжуються з додатковими пальцями на руках або ногах, – буває в однієї людини приблизно з тисячі. Але така велика кількість пальців зустрічається вкрай рідко.

Мама Хонхона також страждає полідактилією і має зайві пальці на руках і ногах. Вона турбувалася, що дефект передасться її дитині, тому багато разів обстежувалася в клініках Шеньчженя на півдні Китаю. Коли вона була на середині терміну вагітності, вона навіть відвідала Клініку материнства округу Фуцянь в Шеньчжені, щоб зробити чотиривимірний УЗД. Тут матері знову сказали, що з її дитиною все в порядку.

Але пара, яка живе в сільській місцевості Хунан, з жахом виявила, що полідактилія у їхнього сина ще важча, ніж у його матері. На обох ногах Хонхона по вісім пальців, на одній руці – вісім пальців, а на іншій – сім.

Лю Хон, професор Народної лікарні педіатричної ортопедії провінції Хунан, сказав батькові дитини, що операція буде дуже складною. Хлопчик ще занадто малий, щоб перенести анестезію, але йому доведеться зробити операцію в віці від півроку до року, до того як остаточно сформуються кістки.

На жаль для небагатої сім’ї, операції такого плану коштують сотні тисяч юанів, і вони не можуть собі цього дозволити. Зараз батьки малюка відчайдушно намагаються зібрати гроші на лікування.

джерело