У Межигір’ї збираються шукати таємний бункер Януковича!

У колишній резиденції президента-втікача Віктора Януковича запланували провести масштабну, першу після євромайдан, інвентаризацію.

Ревізори від правоохоронців і прокуратури перевірять інформацію активістів про те, що на території Межигір’я (можливо, між Хонкою і вертолітним майданчиком) знаходиться таємний бункер, який використовувався Януковичем для зберігання цінностей. Про це в ексклюзивному коментарі повідомив глава Агентства з розшуку та менеджменту активів Антон Янчук, повідомляє «Знай.юа».

«До 17 травня продовжено конкурс на керуючого цим об’єктом. Також можлива інвентаризація нерухомого та рухомого майна », – сказав Янчук.

Нинішній комендант Межигір’я, активіст Денис Тарахкотелік, каже, що проводити інвентаризацію потрібно було давно. Як і вирішувати питання про приналежність Межигір’я.

За словами Тарахкотеліка, після інвентаризації можна буде порівняти цифри раніше описаного слідчими майна і того, що є в наявності зараз. Первинна опис майна провели 2 роки тому. Тоді силовики нарахували в приміщеннях резиденції Януковича більше 140 ламп, 4 джакузі, більше 30 килимів, півтисячі книг, 29 статуеток, картини. Після Евромайдану в розпорядженні музейників виявилися 516 експонатів.

«Зараз ці об’єкти зберігаються в музеї, вони є речовими доказами у кримінальній справі», – розповіла Литвинець. За даними музейників, серед «трофеїв» з Межигір’я є і по-особливому цінні.

«Наприклад, одне з видань« Апостола »Івана Федорова. На жаль, книга в дуже поганому стані, вона 1574 року видання. Книга потребує реставрації. Як вона могла потрапити в приватні руки? У 1930-х роках знищувалися церкви, речі вивозилися і потрапляли в приватні руки, до антикварам. Крім «Апостола», є Біблія німецькою мовою, вона була видана в 1729 році в Німеччині », – розповідала Литвинець.

Активісти вважають, що зовсім скоро Межигір’я отримає статус природного парку, куди за гроші будуть возити екскурсії. Примітно, що до недавнього часу на сайтах оголошень розміщувалися лоти, де продавалися речі з Межигір’я.

Джерело