У нашому паспорті немає рядка “патріот”, “малорос”, “ватник” або “бандерівець”, – нетипове привітання Зеленського

Президент України Володимир Зеленський в новорічному привітанні зробив наголос на необхідність зберігати в 2020 році єдність країни і заявив, що неважливо, як називається вулиця, якщо вона освітлена і заасфальтована.

Повідомляє miysvit.pp.ua, із посиланням на Цензор.НЕТ

“У нашому паспорті не зазначено, правильний або неправильний українець. Ні рядків “патріот”, “малорос”, “ватник” або “бандерівець”. Там написано: громадянин України. У якого є права і обов’язки”, – сказав Зеленський.

На думку глави держави, українці – дуже різні.

“І як же нам, таким різним, жити далі разом? Відгородитися величезним парканом? А раптом хтось переконав нас, що наші відмінності мають значення? Раптом це не так? Хіба нас мало об’єднує?” – запитав Зеленський.

“Ми однаково раділи, коли наші вийшли на Євро (чемпіонат Європи з футболу 2020 року. – Ред.). Однаково посміхаємося, коли їдемо по рівній дорозі. Однаково радіємо народженню первістка. І хлопчика, і дівчинки. Ми щасливі, якщо закохані. Хоч в Слов’янську, хоч в Дрогобичі. і хрести на могилах солдатів що в Тернополі, що в Кривому Розі, не змагаються у патріотизмі. А коли повернулися наші моряки і полонені, ми плакали від щастя всі: і україномовні, і російськомовні, і звичайна домогосподарка, і успішний адвокат, і президент України”, – зазначив Зеленський .

На думку глави держави, українці представляють майбутнє однаково.

“Це успішна і процвітаюча країна, де немає війни, країна, яка повернула своїх людей і свої території. Де неважливо, як названа вулиця, тому що вона освітлена і заасфальтована. Де немає різниці, біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий “, – описав її Зеленський.

“Давайте пам’ятати, що любити Україну – означає любити всіх українців. В якому б куточку нашої країни вони не народилися. Миру всім нам!” – підсумував президент.