У Польщі відкрили стрілянину по українських заробітчанах, дізнайтесь подробиці

Вночі, 23 лютого, в Польщі поліції прострелила ноги заробітчанам, які приїхали з Грузії і України. Це сталося в місті Згеж (Лодзьке воєводство)., передаєКорупція.Інфо

Почему аптеки молчат? Жир сжигает обычный, копеечный…

Як повідомляє місцеве видання “Dziennik Lodzki”, група чоловіків була озброєна і напала на правоохоронців. Щоб зупинити їх, поліцейським довелося почати стріляти.

Так, близько 2:00 співробітники кримінальної поліції помітили біля одного з будинків групу нетверезих чоловіків, які порушували тишу. Після того, як поліцейські попросили їх пред’явити документи, вони відмовилися і почали агресивно поводитися, ображати правоохоронців, а потім кидати в них каміння і тротуарну плитку. Ситуація ще більше загострилася, коли до п’яти чоловіків приєдналися близько десятка їхніх друзів.

Популярне: Вже з вересня цього року! Батьки готуйтесь, в Україні затвердили нові правила для школярів

Побоюючись за свою безпеку, один з поліцейських витягнув пістолет і зробив попереджувальний постріл у повітря. Але це нападників не зупинило. Тоді поліцейський відкрив вогонь по ним. В результаті поранення в ноги отримали четверо чоловіків, їхньому життю нічого не загрожує. До лікарні відвезли також двох поліцейських, один з яких має поранення голови.

“Затримали 13 осіб. Всі вони громадяни України і Грузії, – заявили в прокуратурі, – всі вони працювали в Польщі”. Слідство встановлює легальність їхнього перебування в Польщі. Точна кількість громадян України, які брали участь в нападі на поліцейських поки не повідомляється.
джерело