У штабі Зеленського здивували заявою: до інавгурації можуть не дожити

У виборчому штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков не оприлюднював імена кандидатів. Також представників відмовився коментувати, ведуться переговори з потенційними кандидатами на посади міністрів за квотою президента.

Про це пише Знай .

Вже не вперше в штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського відмовляються називати прізвища претендентів на посади міністра оборони, міністра закордонних справ і голови СБУ у разі його перемоги на виборах, передає LIGA.net.

“Це небезпечно для кандидатів – до інавгурації можуть не дожити, і взагалі це прерогатива президента”, – зазначив політтехнолог Зеленського Дмитро Разумков.

На питання, чи ведуться такі переговори з кандидатами, відповів: “Я не маю права це коментувати … Це все-таки прерогатива президента країни”.

Представник Зеленського не взяв на себе відповідальність і не дав відповідь на питання, що цікавить багатьох виборців. Незабаром, коли стануть відомі офіційні результати виборів, все стане на свої місця, всі питання отримають відповіді.