У справі Зайцевої прийняли несподіване рішення. Дізнайтесь деталі

Адвокатів та потерпілих повідомили напередодні призначеного розгляду, передає Корупція.Інфо.

У вівторок, 6 лютого, о 14:00 у Київському районному суді Харкова відбудеться підготовче засідання

Поліція закінчила розслідування щодо ДТП з шістьма загиблими у Харкові
у справі Олени Зайцевої, яка була учасницею смертельної ДТП. Про це стало відомо від адвокатів потерпілих та другого учасника аварії.

Для правників таке рішення стало несподіванкою. Першим про нього дізнався адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця, отримавши повідомлення з суду. Він стверджує, що для підготовки до засідання залишилось замало часу, а обсяг необхідних матеріалів – великий. Обвинувальний акт було передано до суду у п’ятницю, 2 лютого.

Адвокат родини сестер Берченко каже, що ще станом на сьогоднішній ранок інформації про ймовірне призначення засідання не було.

“Ще вранці я дзвонила до суду, і мені відповіли, що дата і час розгляду засідання не призначена. Про дату підготовчого засідання мені стало відомо з власних джерел”, – повідомила адвокат Катерина Калюжна.

Матір загиблого у ДТП Олександра Євтєєва Світлана також отримала повідомлення про виклик до суду на вівторок. Її викликають на засідання як постраждалу. Про засідання її поінформували через смс-повідомлення. На сайті Київського райсуду Харкова інформації про це засідання станом на 15 годину немає.

Катерина Калюжна повідомила, що захист проситиме перенесення розгляду справи, допоки

Дівчина, яка втратила у кривавій аварії в Харкові чоловіка та сестру, написала звернення до людей
постраждалу в аварії Оксану Євтєєву не випишуть з лікарні, аби вона могла бути присутньою в суді. Зараз Оксана проходить реабілітацію, після операції на нозі вчиться ходити наново.

Попри малий час на підготовку, адвокати будуть присутніми у суді, Світлана Вініченко заявила, що прийде на засідання. Підозрювані Олена Зайцева та Геннадій Дронов також повинні бути на підготовчому засіданні.