У свої 51 рік вона народила трійню. Тепер маму всі засуджують

51-річна Юлія Жабико недавно вперше стала мамою, причому відразу трьох малюків . Тепер в рідному місті жінка справжня знаменитість.

Лікарі вважають, що народити в такому віці – це результат прекрасного здоров’я жінки і грамотного ведення вагітності професіоналами.

Медицина давно зробила крок вперед, і сьогодні нерідко можна прочитати новини про те, що десь стають матерями в 60 років.

Через 22 дня новоспечену матусю і трьох янголят, абсолютно здорових, виписали з перинатального центру.

Юлія зізналася, що давно хотіла стати мамою, але її бажання не виконувалося. Тільки після зустрічі з Євгеном вона зрозуміла, що не варто опускати руки.

І диво сталося!

З майбутнім чоловіком Юлія познайомилася в Інтернеті . Нещодавно вони зіграли весілля. Батьків не лякають потрійні навантаження, адже обидвоє мріяли про дітей. Подружжю всіляко прагнуть допомогти родичі і колеги: надсилають підгузники і одяг.

Живуть Юлія та Євген в двокімнатній квартирі, місця для 3-х ліжечок, звичайно, замало, але батьки не переймаються. Вони впевнені, що зможуть виростити діточок.

В ось Інтернет-користувачі на новину відреагували суперечливо: хтось бажає здоров’я, інші розмірковують над тим, що буде з дітьми, адже батьки вже не такі молоді, як їм хотілося б.

Тим часом малюкам вже придумали імена: дітей назвали Ігор, Дмитро і Вікторія. Нам лише залишається побажати новоспеченій мамі і її крихтам міцного здоров’я.

Джерело:http://www.globalpress.co.ua/