У Трампа оцінили шанси Зеленського: деkому уже не смішно

Кандидатуру Володимира Зеленського на президентських виборах обговорюють у всьому світі – слуга народу зміг пробудити до себе інтерес з боку відомих політиків та бізнесменів.

Днями іменитий американський тижневик Bloomerg Businessweek згадав Зеленського у матеріалі, який стосується виборчих перегонів в Україні.

У драматичних революціях 2004 і 2014 років українці двічі прагнули протистояти політичній системі, в якій багаті олігархи, здається, по черзі доять державу. Обидві спроби викорінити системну корупцію широко розглядаються як невдачі, незважаючи на нове антитранспортне агентство та широке очищення банків.

“Зіткнувшись зі знайомими кандидатами, які, здається, пропонують більше того ж – нинішнього мільярдера, Петра Порошенка, і екс-прем’єр-міністра і колишнього газового магната Юлії Тимошенко – виборці, здається, звертаються до абсурду. Телевізійний комік Володимир Зеленський, чий серіал “Слуга народу” націлений на ненависну еліту, завоював позитивні відгуки українського суспільства”, – йдеться у матеріалі.

Володимира Зеленського позитивно оцінили як “нового політика” з новим підходом до управління державою.

“Корупція в Україні досягає критичного рівня, тому головним пунктом програми Зеленського є антикорупційні реформи, тісна співпраця з МВФ, позбавлення президента, депутатів і суддів імунітету та виведення суду з-під політичного впливу”, – підкреслюють у матеріалі.

“Зеленський каже, що працюватиме з Міжнародним валютним фондом і запровадити амністію капіталу, згідно з якою бізнесмени могли б узаконити приховані активи в обмін на сплату податку на 5%. Він також зобов’язується позбавити законодавців, суддів і президента їхнім імунітетом від судового переслідування, а також зробити суди вільними від політичного втручання”, – резюмують у матеріалі.

Джерело