У ВІННИЦІ ЗАВДЯКИ ВУЛИЧНИМ КАМЕРАМ ЗНАЙШЛИ ЗНИКЛУ ДРУГОКЛАСНИЦЮ

У Вінниці завдяки камерам спостереження знайшли семирічну дівчинку, яка зникла 30 січня. Дитина вийшла зі школи №12, що по вул. Максима Шимка та не повернулась додому. Пише newsonline24

“Ми почали хвилюватися, що друга година дня, а її немає. Жінка кинулася її шукати. Пішли в школу, опитали батьків – ніхто нічого не знав”, – розповідає батько дівчинки Олександр Романенко.

Батьки звернулись по допомогу до правоохоронців. Поліція об’їздила весь мікрорайон, опитала людей вчителів та дітей. Про Вікторію ніхто нічого не знав. Тож патрульні звернулися до відділу контролю муніципального Ситуаційного центру. Адже сюди надходить відео з усіх камер відео спостереження, які є в місті.

“Всі камери ситуаційного центру пишуть цілодобово тобто ми можемо відмотати протягом 30 днів всю інформацію яка була на камерах”, – каже начальник відділу оперативного контролю Ситуаційного центру ВМР Олег Старжинський.

Працівники муніципальної поліції проаналізували маршрут дівчинки. З’ясувалось, що вона вийшла зі школи о 13 годині зі своєю однокласницею та рушили до магазину. Після чого дитина вирішила погостювати у подружки, не повідомивши про це батькам. Дівчатка загралася і не помітила, як сплинув час.
джерело