У яких новобудовах Києва не радять купувати житло. Перелік

 

Незаконні будівництва Києва: повний список

Всього на початку 2018 року в столиці налічується 67 незаконних будівництв*. Згідно з даними Містобудівного кадастру Києва, найбільше проблемних об’єктів зафіксовано в Шевченківському районі столиці, повідомляє портал domik.net

Мапа: Domik.ua
Мапа: Domik.ua

Видання також наводить перелік незаконних будівництв, заснований на інформації КМДА.

Лівий берег Києва

Деснянський район

У Деснянському районі система моніторингу виділяє чотири будівельних житлових об’єкта зі статусом незаконних (перелік нижче).

1. ЖК «Перлина Троєщини» за адресою вул. Н. Закревського, 42-А. Забудовник – ТОВ «Континентбуд». Обговорити незаконне будівництво можна на форумі ЖК «НебоSky» ( «Перлина Троєщини»).

2. ЖК «Троєщинські Липки» на вулиці Н. Лаврухіна, 8. Об’єкт позначений як самовільне будівництво через порушення в дозвільній документації. Забудовник – ПП «Галичинабуд». З’ясувати деталі будівництва можна на форумі ЖК «Троєщинські Липки».

3. Житловий будинок за адресою вул. Лісківська, 33/51. Самовільне будівництво з порушеннями містобудівних обмежень і цільового призначення ділянки – для будівництва дороги. Забудовник в моніторингу не визначено.

4. Клубний будинок «Милославський» на вулиці Милославська, 31-В. Об’єкт поруч з будинком зареєстрований в системі моніторингу під назвою «Будівництво житлової надбудови соціально-побутового комплексу та офісних приміщень над підземним паркінгом« Милославський ряд ». Забудовник – ТОВ «Парк-Сервіс-7». Статус самовільного будівництва надбудові присвоєно через порушення містобудівних умов. Дізнатися про деталі будівництва можна на форумі КД «Милославський».

Дніпровський район

У Дніпровському районі система містобудівного моніторингу зазначила десять незаконних житлових новобудов (об’єкти перераховані нижче).

1. ЖК «Нова хвиля» за адресою Харківське шосе, 15-А. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудівних обмежень. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування з приводу законності будівництва комплексу. Забудовник ТОВ «УК Сіті Груп». Обговорити об’єкт будівництва можна на форумі ЖК «Нова хвиля».

2. ЖК «Стародарницький» на Харківському шосе, 17-а. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення в дозвільній документації і відхилень в проекті від містобудівних вимог. Забудовник в системі містобудівного моніторингу не визначено. Дізнатися більше про самовільної будівництві можна дізнатися на форумі ЖК «Стародарницький».

3. Багатофункціональний комплекс «Мега Сіті», Харківське шосе, 19. Забудовник ТОВ «УкоінвестБуд» уклав договір оренди земельної ділянки під будівництво житлово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими і торговими приміщеннями та паркінгом. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних умов в частині благоустрою. 08.07.2015 направлено звернення про відкриття кримінального провадження з приводу законності будівництва. Обговорити факт будівництва можна на форумі ЖК «Мега Сіті».

4. Житловий будинок «Доміно» за адресою вул. Фанерна, 5-А. В системі містобудівного моніторингу забудовник не названий. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних умов в частині благоустрою. 31.07.2015 відкрито досудове розслідування з приводу законності будівництва. Розпитати форумчан про факт будівництва можна на форумі ЖД «Доміно».

5. Будівництво та обслуговування жилого будинку на вулиці Сосницька, 49, 51, 53. В системі моніторингу забудовник не визначений. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних умов в частині благоустрою. 08.07 2015 направлено відкритий лист про відкриття кримінального провадження з приводу законності будівництва.

6. ЖК «Флагман» в провулку Лобачевського, 7-7а. Забудовник в системі моніторингу не визначено. Статус самовільного будівництва присвоєно через те, що не подано на реєстрацію документ про містобудівні умови і обмеження. 31.07.2015 відкрито досудове розслідування з приводу законності будівництва. Обговорити самовільну будівництво можна на форумі ЖК «Флагман».

7. Житловий будинок за адресою вулиця М. Попудренка, 16-А. Забудовник – ТОВ «Екобуд». Статус самовільного будівництва присвоєно через те, що не подано на реєстрацію документ про містобудівні умови і обмеження.

8. ЖК «Родинний затишок» на бульварі Ярослава Гашека, 20, 22, 24. Забудовник в системі моніторингу не визначено. Статус самовільного будівництва присвоєно через те, що не подано на реєстрацію документ про містобудівні умови і обмеження. Дізнатися про деталі будівництва цього об’єкта можна на форумі ЖК «Родинний затишок».

9. ЖК «Лего Хаус» по вул. Сиваська, 12/2. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення цільового призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування культурно-оздоровчого комплексу та офісу. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування законності будівництва. З’ясувати деталі статусу будівництва можна на форумі ЖК «Лего Хаус».

10. Будівництво котеджів по Броварському проспекту, ПКіВ «Гідропарк». Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. 08.07.2015 направлено відкритий лист про відкриття кримінального провадження з приводу законності будівництва.

Дарницький район

У Дарницькому районі за даними системи моніторингу позначені сім незаконних новобудов (перелік нижче).

1. ЖК “Славгородський» на вулиці Славгородська, 25. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва 5-поверхового багатоквартирного будинку присвоєно через порушення містобудівних вимог – будівництво індивідуального житлового будинку садибного типу. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування щодо законності будівництва. Обговорити правовий статус будівництва можна на форумі ЖК “Славгородський».

2. ЖК «Status Grad» за адресою вулиця Завальна, 10-Г. Забудовник – ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія« Березнякіжітлобуд ». Статус самовільного будівництва присвоєно 3-й секції багатоповерхового будинку третьої черги завершення спорудження через виконання робіт з відхиленнями від виданих містобудівних умов і обмежень. 25.01.2016 направлено лист в ДАБІ про скасування декларації про початок виконання робіт. Дізнатися більше про самовільної будівництві можна на форумі ЖК «Status Grad».

3. Клубний будинок «На Левадної» за адресою вулиця Левадна, 56. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через те, що не зареєстровані містобудівні умови / обмеження і декларація про початок виконання будівельних робіт. 14.03.2016 в Дарницьке управління поліції подано документи на незаконне будівництво. Більше про будівництво – на форумі КД «На Левадної».

4. ЖК «Схiдна Брама» на вулиці Світла, 3-Д. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через скасування реєстрації договору оренди ділянки на вимогу прокуратури від 15.10.2012. Обговорити деталі будівельного об’єкта можна на форумі ЖК «Схiдна Брама».

5. Житловий будинок за адресою вулиця Промислова, 10. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення прав землекористування та дозвільної документації. 05.10.2015 відкрито кримінальне провадження з приводу самовільної забудови.

6. ЖК «Приозерний» на вул. Здолбунівська, 13. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних требованій.15.04.2015 відкрито кримінальне провадження, розпочато досудове розслідування. Більше про самовільної будівництві можна дізнатися на форумі ЖК «Приозерний».

7. Будівельний майданчик на вулиці Здолбунівській, 11-а, 11-в навпроти будинку №4 на вулиці Бойко. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог – цільове призначення ділянки не враховується. Декларація про початок виконання будівельних робіт не реєструвалася. 23.07.2015 відкрито кримінальне провадження.

Правий берег Києва

Солом’янський район

У Солом’янському районі в системі містобудівного моніторингу відзначені чотири незаконні новобудови (перераховані нижче).

1. ЖК «Совські ставки» за адресою вулиця Кіровоградська, 70. Забудовник – ТОВ «Сіті-Девелопмент». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог по благоустрою. 21.09.2015 відкрито кримінальне провадження. Дізнатися про деталі будівництва можна на форумі ЖК «Совські ставки».

2. ЖК «Меридіан» на вулиці Кадетський Гай, 4. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Карта робіт благоустрою анульована. Розпитати форумчан про будівництво можна на форумі ЖК «Меридіан».

3. Двоповерхова прибудова до житлового будинку на вулиці Андрія Головка, 4. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог – споруду зведено на землі загальноміського користування. Слідче управління ГУ МВС міста Києва 01.10.2015 початок досудове розслідування в рамках кримінального провадження.

4. Об’єкт невідомого призначення в межах малоповерхової забудови за адресою вулиця Роздільна, 1-А, навпроти вул. Кудряшова, 73. Інформації про забудовника в системі моніторингу немає. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. 24.09.2015 відправлені відкриті листи з приводу порушення правил землекористування і містобудування в державну інспекцію сільського господарства і департамент ДАБІ міста Києва.

Святошинський район

У Святошинському районі знаходяться п’ять незаконних новобудов, зазначених системою моніторингу (перераховані нижче).

1. Житловий комплекс за адресою вулиця Святошинська, 1. Забудовник – ЗАТ «МЖК« Академмістечко ». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення цільового призначення земельної ділянки – для обслуговування та експлуатації адміністративного будинку та складських приміщень. Обговорити будівництво можна на форумі ЖК Solar City “.

2. ЖК «Сосновий бір» за адресою вулиця Олевська 5, 9, 11, 15. Забудовник – ТОВ «УкоінвестБуд» .Статус самовільного будівництва об’єктів в кварталі вулиць Олевської, Клавдієвською і Бахмацької присвоєно через ведення робіт на земельній ділянці з невизначеним цільовим призначенням. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування законності будівництва. Дізнатися більше про будівництво можна на форумі ЖК “Сосновий Бор”.

3. ЖК за адресою вулиця В. Покотило, 6. Мета робіт – спорудження житлового комплексу з вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення, прибудованим кінотеатром і підземним паркінгом. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення дозвільної документації на будівництво і містобудівних вимог.

4. ЖК «Маргарита» на вулиці М. Булгакова, 12. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення правил землекористування – призначення ділянки не визначено. Мета проведення робіт – реконструкція споруди під торгово-розважальний комплекс з приміщеннями адміністративного призначення та підземним паркінгом. Обговорити будівництво об’єкта можна на форумі ЖК «Маргарита».

5. Приватний будинок за адресою бульвар Академіка Вернадського, 1/22. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог – не зареєстровані умови і обмеження будівництва.

Шевченківський район

У Шевченківському районі система моніторингу зафіксувала шістнадцять незаконних житлових новобудов (перелік нижче).

1. Клубний будинок «InCo home на Подолі» на вулиці Лук’янівська, 14-А. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. В даних моніторингу позначена декларація про готовність об’єкта до експлуатації від 20.02.2015. Рішення про санкції в даних не наведено. З’ясувати деталі будівництва можна на форумі КД «InCo Home на Подолі».

2. ЖК «Прибалтійський» за адресою вулиця Ризька, 19-А. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно комплексу індивідуальних малоповерхових зблокованих будинків через порушення містобудівних умов. Декларація про початок виконання будівельних робіт анульована 20.08.2015. У ДАБІ направлено лист про порушення. 12.11.2015 ГУ НП Шевченківського району в місті Києві початок досудове розслідування. Отримати інформацію про процес будівництва об’єкта можна на форумі ЖК «Прибалтійський».

3. Адміністративно-житловий комплекс за адресою провулок Десятинний, 3-5. В якості забудовника вказана Українська православна церква Київського патріархату. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення цільового призначення земельної ділянки – для експлуатації та обслуговування адміністративних і господарських приміщень.

4. ЖК «Покрова» на вулиці Січових Стрільців, 59. Забудовником вказано Центральне територіальне управління капітального будівництва Міністерства оборони України. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Більше про самовільної будівництві – на форумі ЖК «Покрова».

5. РК «Кузьмінський» за адресою вул. Жамбила Жабаєва, 22. Забудовник – ТОВ «Соціальна молодіжна ініціатива». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення цільового призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Містобудівні умови і обмеження затверджені для будівництва житлового будинку садибного типу. На візуалізації проекту в системі моніторингу, показаний 9-поверховий будинок. Дізнатися більше деталей про незаконне будівництво можна на форумі ЖК «Кузьмінський».

6. ЖК «Кузьмінський-2» на вулиці Магістральної, 33. Забудовник – ТОВ «Капітель-Буд». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування. Умови та обмеження будівництва затверджено для спорудження житлового будинку вистій 4 поверху. Фотофіксація проекту в системі моніторингу відображає будівля, збудована до 9 поверху. 08.07.2015 направлено лист про відкриття кримінального провадження. Про самовільної будівництві можна дізнатися більше на форумі ЖК «Кузьмінський-2».

7. ЖК «Grand Park» за адресою вулиця О. Теліги, 25. Забудовник – ТОВ «Алімпекс-Мартінгер». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Більше про самовільне будівництво об’єкта – на форумі ЖК «Grand Park».

8. Житловий комплекс на вулиці І. Франка, 4. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через те, що не зареєстровані містобудівні умови і обмеження.

9. ЖК за адресою вулиця Лук’янівська, 15. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через те, що не зареєстровані містобудівні умови і обмеження. 08.07.2015 відправлено лист про відкриття кримінального провадження.

10. ЖК «Ясногорської» на вулиці Ясногорській, 16-А. Забудовник – Обслуговуючий кооператив «Ясногорської К». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування. Декларація про початок виконання будівельних робіт анульована 25.05.2016. Дізнатися більше про це будівництво можна на форумі ЖК «Ясногорської».

11. Житловий будинок «Елегант» за адресою вул. Жилянська, 118. Забудовник – ЗАТ «Концерн Есе». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування. 23.07.2015 відкрито кримінальне провадження з приводу законності будівництва. Обговорити причини визнання будівництва незаконним можна на форумі ЖК «Елегант».

12. Будівництво на вулиці Жилянській, 120-Б. Мета проведення робіт: реконструкція житлового будинку з нежитловими приміщеннями під житловий будинок з вбудованими приміщеннями для медичного центру, готелю та паркінгу. Забудовник – ОСББ «Либідь-33». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування. Умови та обмеження для проведення будівництва не реєструвалися.

13. ЖК «Посольський» за адресою вулиця Жамбила Жабаєва, 7-Д. Забудовник – ТОВ «Компанія« Будінвест капітал ». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування: оформлена карта порушень благоустрою. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. З’ясувати деталі будівництва об’єкта можна на форумі ЖК «Посольський».

14. ЖК «Молодіжна ініціатива» на вулиці С. Руданського, 9-А. Замовник – ТОВ «Соціальна молодіжна ініціатива». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог містобудування. 23.07.2015 відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного будівництва. Обговорити будівництво можна на форумі ЖК «Молодіжна ініціатива».

15. ЖК «Затишний» за адресою вулиця С. Руданського, 3-А. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Оформлений документ з вимогами коригування проектної документації. 23.07.2015 відкрито кримінальне провадження. В даних моніторингу зафіксовано сертифікат введення в експлуатацію, документ датований 19.04.2013. Дізнатися більше про незаконне будівництво можна на форумі ЖК «Затишний».

16. ЖК «Тропініна» на вулиці Тропініна, 3-5. Забудовник – ТОВ «Мегаполісбуд». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Нормативний документ, карта порушень благоустрою, анульована 26.09.2013. Досудове розслідування було розпочато 31.07.2015. Обговорити з форумчанами об’єкт можна на форумі ЖК «Тропініна».

Подільський район

У Подільському районі, згідно з даними системи містобудівного моніторингу, зафіксовані дев’ять незаконних житлових новобудов (перераховані нижче).

1. Будівництво за адресою вулиця Електриків, 26 \ 10, 28 \ 14, 28 \ 15. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Система моніторингу призводить єдиний затверджений документ з дозвільного пакета – акт про право власності на земельну ділянку №03-9-00047 від 24.11.2010. Лист про відкриття кримінального провадження направлено в ГУ поліції Подільського району 08.07.2015.

2. ЖК «Синєозерний» на проспекті Правди, 102. У системі моніторингу наведено уточнення адреси: на перехресті з проспектом Георгія Гонгадзе. Забудовник – ТОВ «Будівельна Компанія« Кроун ». За даними електронного кадастру, функції замовника передано ТОВ «Київська-будівельна-компанія». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Містобудівні умови і обмеження не зареєстровані. Видано вимога – архітектурно-планувальне завдання АПЗ №03-0944 – провести коригування проекту. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Обговорити проблемну будівництво можна на форумі ЖК «Синєозерний».

3. ЖК «Замковецької» за адресою вулиця Замковецкая, 5. Забудовник – ТОВ «Замок Білд». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Містобудівні умови і обмеження не зарегістріровани.31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Дізнатися більше про самовільної будівництві можна на форумі ЖК «Замковецької».

4. Житловий будинок на вулиці Білицької, 108-А. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. 04.09.2015 в органи МВС направлено лист про порушення правил ведення будівництва.

5. Житловий комплекс за адресою проспект Правди, 80-82. Об’єкт відповідає проектним рішенням, але не введений в експлуатацію. Забудовник – ТОВ «Алекс Буд». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог – видано вимогу – архітектурно-планувальне завдання АПЗ №7463 / 0/12 / 009-13 про коригування проекту і лист про зміни до АПЗ. Згідно з даними системи моніторингу, які не введений в експлуатацію об’єкт відповідає проектним рішенням. Отримати більше інформації про будівництво можна на форумі комплекс на Правди, 80, 82.

6. ЖК «Белла Віста» на вулиці Сошенка, 33. Забудовник – Національна спілка художників України. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Прокуратора Києва 27.07.2012 оскаржила законність цільового призначення земельної ділянки. 06.08.2012 ДАБІ виключило з реєстру декларацію про початок виконання будівельних робіт на об’єкті. 19.06.2012 ДАБІ відновило декларацію. Згідно з даними системи моніторингу, містобудівні умови і обмеження не реєструвалися. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Дізнатися більше про новобудову можна на форумі ЖК «Белла Віста».

7. Будівництво за адресою Нижній Вал, 13. Забудовник в системі моніторингу не вказано. За даними моніторингу, на підставі технічного звіту про визначення зовнішніх меж землекористування, ділянку за цією адресою враховується за ТОВ «ЕФ.Дізайн». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог законодавства. Містобудівні умови не реєструвалися.

8. Будівництво об’єкта на вулиці Петропавлівській, 38. Забудовник в системі моніторингу не вказано. За даними моніторингу, на підставі технічного звіту про визначення зовнішніх меж землекористування, ділянку з виділенням адреси під літерою 38-А враховується за приватною особою, ділянку з літерою 38-Б – за акціонерно-комерційним банком «Львів». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Умови та обмеження для будівництва не реєструвалися. 08.07.2015 направлено лист про відкриття кримінального провадження.

9. Реконструкція житлового будинку за адресою Петропавлівська, 40. Забудовник – ДП «Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні». За даними моніторингу, мета робіт – реконструкція житлового будинку. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог законодавства. – Анульовано нормативний дозвільний документ – карта порушень благоустрою. Декларація про початок виконання будівельних робіт не реєструвалася. Візуалізація споруди в системі моніторингу ідентифікує об’єкт як житловий комплекс «Науковий». Обговорити незаконне будівництво можна на форумі ЖК «Науковий».

Печерський район

У Печерському районі система моніторингу зазначає три незаконні новобудови (перераховані нижче).

1. ЖК «Міа Вілла» за адресою вулиця Менделєєва, 18-20. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення вимог законодавства. 08.07.2015 направлено лист про відкриття кримінального провадження. Дізнатися більше інформації про будівництво можна на форумі «Міа Вілла».

2. ЖК «Печерський бастіон» на вулиці Ольшанська, 2-6. Забудовник – ТОВ «Інноваційна будівельна компанія». Будівництво веде ТОВ «Прайм-Девелопмент». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Анульовано декларація про початок виконання будівельних робіт та містобудівні умови і обмеження. 26.11.2016 ГУ НП в місті Києві початок досудове розслідування за фактом будівництва. Обговорити об’єкт можна на форумі ЖК «Печерський бастіон».

3. Житловий будинок за адресою вулиця добровольчих батальйонів, 8. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Декларація про початок виконання будівельних робіт та містобудівні умови і обмеження не реєструвалися.

Голосіївський район

У Голосіївському районі система моніторингу зазначила вісім незаконних новобудов (перераховані нижче).

1. ЖК за адресою провулок Моторний, 9-9А. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Декларація про початок виконання будівельних робіт та містобудівні умови і обмеження не реєструвалися.

2. ЖК «Тихорецкий» на вулиці Тихорецької 30/7. Забудовник – ТОВ «Сіті Груп». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Отримати більше інформації про процес будівництва об’єкта можна на форумі ЖК «Тихорецкий».

3. ЖК «G-House» за адресою вулиця Гвардійська, 74. Забудовник – «Інвестиційно-будівельна компанія« ABC Build ». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Нормативний документ містобудівні вимоги і обмеження анульований рішенням ДАБІ від 11.11.2016. З’ясувати деталі будівництва можна на форумі ЖК «G-House».

4. ЖК «Мозаїка» на Стратегічному шосе, 53. Забудовник – ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія« Дніпробуд ». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Відсутня контрольна карта виконання нормативного документа – карта порушень благоустрою. 29.07.2015 відкрито кримінальне провадження за фактом будівництва з порушенням вимог законодавства. Обговорити самовільну будівництво можна на форумі ЖК «Мозаїка».

5. РК «Симфонія» за адресою проспект Науки, 66-70. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Фактично зведена споруда не відповідає проектним рішенням. 27.07.2015 відкрито кримінальне провадження. Отримати інформацію самовільної будівництві можна на форумі ЖК «Симфонія».

6. ЖК «Мрія» на проспекті Науки, 42-А. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. З’ясувати деталі будівництва можна на форумі ЖК «Мрія».

7. ЖК «Панорамний містечко» на вулиці Ракетної, 24. Забудовник – ТОВ «Техенерго». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. 13.04.2016 направлено звернення в ДАБІ та ГУ НП міста Києва з приводу порушення містобудівного законодавства під час будівництва. Дізнатися деталі будівництва можна на форумі ЖК «Панорамний містечко».

8. ЖК «Теремок» за адресою вул. А. Вільямса, 2-Д. Забудовник в системі моніторингу не вказано. Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог. Анульовано декларація про готовність об’єкта до експлуатації. 31.07.2015 розпочато досудове розслідування. Уточнити деталі будівництва можна на форумі ЖК «Теремок».

Оболонський район

В Оболонському районі система моніторингу зафіксувала одну незаконну новобудову, описану нижче.

1. ЖК «Курортний» за адресою вулиця Федора Максименко, 24-А в селищі Пуща-Водиця. Забудовник – ТОВ «Будкапітал-2014». Статус самовільного будівництва присвоєно через порушення містобудівних вимог і прав землекористування. 16.01.2015 об’єкту видана декларація про готовність до експлуатації. 21.09.2015 відкрито кримінальне провадження за фактом будівництва з порушенням вимог законодавства. Обговорити проблемну будівництво можна на форумі ЖК «Курортний».

Всього на початку 2018 року в столиці налічується 67 незаконних будівництв згідно з даними Містобудівного Кадастру Києва.

незаконні забудови Києва

незаконні забудови Києва

незаконні забудови Києва

незаконні забудови Києва

незаконні забудови Києва

незаконні забудови Києва

незаконні забудови Києва

Існують будівельні об’єкти, не зазначені на карті моніторингу новобудов Києва.

Таке буває, якщо:

– об’єкт будується на ділянці в приватній власності (на карті вказані будівництва, розташовані на державній (орендованій) землі);

– об’єкт почали будувати недавно і фахівці міжвідомчого центру не встигли внести будівництво в реєстр.

Якщо об’єкт не перевірений співробітниками держслужб, він не нанесений на карту і по суті може бути, як законної, так і незаконної будівництвом.

Незважаючи на позначку (навіть зелену – тобто «є цілком законною») на сайті моніторингу новобудов Києва, перед інвестуванням проекту необхідно ретельно вивчити всю доступну інформацію про об’єкт і компаніях, які представляють його. Це можна зробити, скориставшись порадами з публікації «Безпечна інвестиція: що можна дізнатися про забудовника і його житловому комплексі в Інтернеті».

З’ясувати, які житлові новобудови столиці вважаються незаконними і як вирішуються питання їх статусу, можна на форумі проблемні будівництва Києва.
джерело